PocketBook – Lexues librash elektronik 'InkPad 3 Pro', 16 GB memorie, 19,8 cm (7,8 inç) Ekran i kartës së bojës elektronike, SMARTlight, Wi-Fi, IPX8, Ngjyra gri metalike

Ekran i madh 7,8 inç (19,8 cm) HD E-Ink Carta me 300 dpi për shkrim të mprehtë.
SMARTlight që rregullon ngjyrën e dritës dhe shkëlqimin për një përvojë harmonike leximi në çdo kohë të ditës.
Ndërfaqja Bluetooth për të çiftuar kufjet me valë dhe për të shijuar librat audio.
E përputhshme me 19 formate librash, katër formate imazhi dhe tre formate audio (MP3, M4B, OGG) pa konvertim.
I papërshkueshëm nga uji për lexim pa kompromis edhe në vaskë, pishinë apo në plazh.
Konfigurimi i butonit, lëvizje e rehatshme për dorën e majtë dhe të djathtë, si dhe sensori i pozicionit për lexim të rehatshëm në formatin peizazh.
Pajtueshmëri e plotë me katalogun e bibliotekës tuaj publike.
Procesor i fuqishëm me dy bërthama dhe 1 GB RAM për kthim të qetë të faqeve.

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “PocketBook – Lexues i librave elektronikë 'InkPad 3 Pro', memorie 16 GB, Ekran i kartës së bojës elektronike 19,8 cm (7,8 inç), SMARTlight, Wi-Fi, IPX8, Me ngjyrë gri metalike"

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

PocketBook – Lexues librash elektronik 'InkPad 3 Pro', 16 GB memorie, 19,8 cm (7,8 inç) Ekran i kartës së bojës elektronike, SMARTlight, Wi-Fi, IPX8, Ngjyra gri metalike
PocketBook – Lexues librash elektronik 'InkPad 3 Pro', 16 GB memorie, 19,8 cm (7,8 inç) Ekran i kartës së bojës elektronike, SMARTlight, Wi-Fi, IPX8, Ngjyra gri metalike

$266,43

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta