Lexues i librave elektronikë Wendry, E-libër i lëvizshëm me ekran shumëngjyrësh 7 inç E-libër ultra i hollë, i papërshkueshëm nga uji, lexues elektronik i librave elektronikë, Muzikë/Video/Foto (8G)

Dizajn i papërshkueshëm nga uji për mbrojtje efektive nga spërkatjet. Nuk mund të zhytet në ujë.
Miratoni bërthamën e integruar ARM9 me shpejtësi të lartë.
Butoni i pavarur i rrokullisjes së librit, kapitujt e pamjes paraprake të librit, imazhet e vogla, lehtësisht për të gjetur atë që dëshironi të lexoni.
Asistenti i leximit, rregulloni ndriçimin, ngjyrën dhe fontin e madhësisë së shkronjave për të lehtësuar lodhjen nga leximi.
Mund ta kapërceni faqen dhe të shtoni një funksion faqeshënuesi. Nuk ka nevojë të lexoni përsëri. Lexoni drejtpërdrejt faqen e faqeshënuesit që keni shtuar herën e fundit.

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “Wendry e-Book Reader, E-Libër portativ 7 inç shumëngjyrësh me ekran shumëngjyrësh 8 inç E-book Ultra Slim i papërshkueshëm nga uji Muzikë/Video/Fotografi (XNUMXG)”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

Lexues i librave elektronikë Wendry, E-libër i lëvizshëm me ekran shumëngjyrësh 7 inç E-libër ultra i hollë, i papërshkueshëm nga uji, lexues elektronik i librave elektronikë, Muzikë/Video/Foto (8G)
Lexues i librave elektronikë Wendry, E-libër i lëvizshëm me ekran shumëngjyrësh 7 inç E-libër ultra i hollë, i papërshkueshëm nga uji, lexues elektronik i librave elektronikë, Muzikë/Video/Foto (8G)

$102,26

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta