Libër Xhepi Moon Silver 6, E zezë

NGJYRA E LIBRI I xhepit HËNA ARGJENDI 6
Lloji i lidhjes: Bluetooth
Madhësia e ekranit: 15.24 centimetra
Furnizimi me energji elektrike: Punohet me dorë.

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “Pocket Book Moon Silver 6, Black”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

Libër Xhepi Moon Silver 6, E zezë
Libër Xhepi Moon Silver 6, E zezë

$196,70

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta