Bojë Xhepi Touch Lux 5 Ink Black

Ekran HD E-Ink CartaTM 6 inç (15,24 cm) për 16 nivele gri.
Dritë inteligjente për të rregulluar ngjyrën e dritës dhe shkëlqimin për një përvojë harmonike leximi në çdo kohë të ditës.
Ergonomi maksimale për orë të gjata leximi falë ekranit me prekje dhe tasteve të fletës
Procesor i fuqishëm me dy bërthama dhe 512 MB RAM për kthim të qetë të faqeve
Konfigurim falas i butonit, lëvizje e rehatshme për dorën e majtë dhe të djathtë.
Mbështetje për 19 libra dhe 4 formate imazhi pa konvertim (përfshirë formatet komike CBR dhe CBZ)
Wi-Fi i integruar për të dërguar përmbajtje direkt në pajisje pa pasur nevojë të lidheni me një kompjuter
Pajtueshmëri e plotë me ONLEIHE të bibliotekës suaj publike
Lloji i lidhjes: USB

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “POCKETBOOK Touch Lux 5 Ink Black”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

Bojë Xhepi Touch Lux 5 Ink Black
Bojë Xhepi Touch Lux 5 Ink Black

$121,00

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta