[E re] Kompleti i linjës WiFi TP-Link TL-WPA1000, PLC, AV1000 Mbps, 750 Mbps WiFi, bandë e dyfishtë, 1 port Gigabit, Plug and Play, HomePlug AV2

Në përputhje me standardin Homeplug AV2: U ofron përdoruesve shpejtësi të lartë dhe të qëndrueshme transferimi të të dhënave deri në 1000 Mbps mbi një gjatësi linje deri në 300 metra
Wi-Fi 802.11ac me dy breza: AC750 Wi-Fi me dy breza (433 Mbps në 5 GHz dhe 300 Mbps në 2,4 GHz) mundëson transmetimin, lojërat, dërgimin me email, shfletimin dhe publikimin në pajisjet tuaja me valë në të gjithë shtëpinë tuaj
Sinkronizimi automatik i Wi-Fi - Thjesht kopjoni cilësimet e Wi-Fi nga ruteri juaj dhe aplikoni ndryshime në rrjetin e sigurt të energjisë me Wi-Fi Clone dhe Wi-Fi Move
Porta Gigabit Ethernet – Ofron lidhje të besueshme me tela me shpejtësi të lartë për konsolat e lojërave, televizorët inteligjentë dhe NAS
Plug, Pair and Play - Vendos shpejt një rrjet të sigurt Powerline

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “[i ri] TP-Link TL-WPA1000 Kit WiFi Powerline, PLC, AV1000 Mbps, 750 Mbps WiFi, Dual Band, 1 Port Gigabit, Plug and Play, HomePlug AV2”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

[E re] Kompleti i linjës WiFi TP-Link TL-WPA1000, PLC, AV1000 Mbps, 750 Mbps WiFi, bandë e dyfishtë, 1 port Gigabit, Plug and Play, HomePlug AV2
[E re] Kompleti i linjës WiFi TP-Link TL-WPA1000, PLC, AV1000 Mbps, 750 Mbps WiFi, bandë e dyfishtë, 1 port Gigabit, Plug and Play, HomePlug AV2

$64,99

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta