Logitech G29 Driving Force Racing Rrota & Pedals, Force Feedback, Alumini i anodized, Levat Shift, Timoni lëkure, Pedale të rregullueshme, EU Plug, PS5, PS4, PC, Mac - E zezë

-% 99

$39.999,00 $279,00

Projektuar për lojërat më të fundit të PlayStation 5, PS4, PS3 dhe PC: Shtoni Driving Force në përzgjedhjen tuaj të kontrolluesit, G29 Driving Force mund të përdoret gjithashtu në PC me lojëra të zgjedhura
Reagime realiste të forcës: G29 Driving Force përfshin Force Feedback me dy motorë, të krijuar për të simuluar realisht ndjenjën e drejtimit të një makine dhe gomat në çdo hap
Kontrollet e lojërave me akses të lehtë: blloku i drejtimit, butonat e konsolës dhe ndërruesit gjysmë automatikë të lopëve janë të vendosura në timon për lehtësi
Njësia e Pedalit Reaguese: Timoni G29 vjen me një pedale të veçantë për dyshemenë, në mënyrë që të mund të frenoni, përshpejtoni dhe ndërroni marshin, njësoj si në një makinë sportive
Konstruksioni i qëndrueshëm: Me kushineta të shpërndarësit të timonit prej çeliku dhe leva dhe pedale të marsheve prej çeliku inox, Driving Force është projektuar për të ofruar një përvojë të saktë drejtimi

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “Logitech G29 Driving Force Racing Wheel & Pedals, Force Feedback, Alumini i anodized, Shifters, Timon Lëkurë, Pedale të rregullueshme, EU Plug, PS5, PS4, PC, Mac – E zezë”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

Logitech G29 Driving Force Racing Rrota & Pedals, Force Feedback, Alumini i anodized, Levat Shift, Timoni lëkure, Pedale të rregullueshme, EU Plug, PS5, PS4, PC, Mac - E zezë
Logitech G29 Driving Force Racing Rrota & Pedals, Force Feedback, Alumini i anodized, Levat Shift, Timoni lëkure, Pedale të rregullueshme, EU Plug, PS5, PS4, PC, Mac - E zezë

$39.999,00 $279,00

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta