Ofertat e teknologjisë

Tastierë mekanike lojërash Logitech G413, çelësa me ndriçim të pasëm, çelësa të prekshëm Romer-G, aliazh alumini, çelësa të personalizueshëm, kalim USB, Struktura QWERTY ES, Ngjyra gri e qymyrgurit

$64,99

Romer-G Advanced Taktil Mechanical: Ndërprerësi mekanik Romer-G është projektuar për performancë profesionale, reagim të lartë dhe jetë të gjatë
Ndriçim i saktë i pasmë: Dizajni mekanik i tastierës përmban gjithashtu ndriçim të qartë dhe të saktë në të gjithë sipërfaqen e çelësit që është gjithmonë i dukshëm
Aliazh alumini i avionëve: Kjo tastierë ka një dizajn minimalist dhe një gamë të plotë funksionesh, me një përfundim dhe performancë të nivelit të lartë
Lidhja e tipit USB: Kablloja USB speciale shtesë lidh lidhjen e kalimit USB me hyrjen e vet, për të dhënë 100% fuqi dhe shpejtësi të të dhënave
Tastet e lojës: Tastet e funksionit (FN) lejojnë kontrollin e volumit, luajtjen dhe pauzën, kapërcimin e pjesës, heshtjen, ndezjen ose çaktivizimin e ndriçimit
Marka më e shitur e aksesorëve të lojrave në botë: Bazuar në të dhënat e shitjeve të përgjithshme të pavarura (shkurt 2019 - shkurt 2020) të tastierave të lojërave kompjuterike, minjve dhe kufjeve në njësi

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “Tastiera mekanike e lojërave Logitech G413, çelësa me ndriçim prapa, çelësa të prekshëm Romer-G, aliazh alumini, çelësa të personalizueshëm, kalim USB, Struktura QWERTY ES, Ngjyra gri qymyrguri”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

Tastierë mekanike lojërash Logitech G413, çelësa me ndriçim të pasëm, çelësa të prekshëm Romer-G, aliazh alumini, çelësa të personalizueshëm, kalim USB, Struktura QWERTY ES, Ngjyra gri e qymyrgurit
Tastierë mekanike lojërash Logitech G413, çelësa me ndriçim të pasëm, çelësa të prekshëm Romer-G, aliazh alumini, çelësa të personalizueshëm, kalim USB, Struktura QWERTY ES, Ngjyra gri e qymyrgurit

$64,99

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta