Kontrollues lojërash me tel, levë loje me dridhje të dyfishta, kontrollues lojërash për PC i pajtueshëm PS3, ndërprerës, PC Windows 10/8/7, laptop, TV Box, telefona celularë Android

Përputhshmëri e gjerë: Ky kontrollues i lojës me kabllo është i pajtueshëm me Windows, Vista, TV Box, PS3 dhe Android 4.0 ose më lart me funksionin OTG. Nuk përputhet me Xbox 360/Xbox One/Mac/iOS/Playstation 4/Amazon Fire TV/Amazon Fire Stick
Plug & Play: Mund të filloni të luani menjëherë pasi të vendosni tastierën e lojës në duart tuaja. Kablloja USB zgjat 2 metra dhe mund të luani ndërsa jeni ulur pak larg nga tastiera
Vibratorë të dyfishtë: Motorët vibrues të kontrolluesit të lojës janë ndërtuar në dorezat anësore dhe japin reagime të veçanta gjatë lojës, duke rritur zhytjen dhe realizmin e skenarëve të lojës. Ai ju ofron një përvojë fantastike lojërash, për t'i çuar lojërat tuaja në një nivel tjetër.
Turbo: Personalizoni turbo plus çdo buton për të liruar gishtat e lojtarëve dhe për të shkatërruar armiqtë tuaj me një shtypje të vetme. Klientët mund të kenë probleme për shkak të përdorimit të gabuar të artikullit, ju lutemi kontaktoni shitësin paraprakisht nëse keni ndonjë pyetje përpara se ta ktheni atë.
Dizajni i përsosur i funksionimit: Dizajni asimetrik i levës bazohet në ergonomi dhe është projektuar për pozicionin më të rehatshëm të gishtit të madh. Siguron një ndjenjë optimale kur luani

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “Kontrollues lojërash kompjuteri me tela, levë loje me dridhje të dyfishtë, kontrollues lojërash për PC i pajtueshëm PS3, ndërprerës, PC Windows 10/8/7, laptop, TV Box, telefona celularë Android”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

Kontrollues lojërash me tel, levë loje me dridhje të dyfishta, kontrollues lojërash për PC i pajtueshëm PS3, ndërprerës, PC Windows 10/8/7, laptop, TV Box, telefona celularë Android
Kontrollues lojërash me tel, levë loje me dridhje të dyfishta, kontrollues lojërash për PC i pajtueshëm PS3, ndërprerës, PC Windows 10/8/7, laptop, TV Box, telefona celularë Android

$29,99

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta