Back 4 Blood – PS5 Standard Edition

$17,90

Kthehu 4 Historia e Blood zhvillohet pas një epidemie katastrofike ku pjesa më e madhe e popullsisë së botës është e vdekur ose e infektuar nga një krimb parazitar demonik; Një grup veteranësh të apokalipsit të quajtur Terminatorë, të ngurtësuar nga ngjarje të patregueshme dhe ambicia e të cilëve është të luftojnë për atë që ka mbetur nga njerëzimi, janë bërë aleat për të zhdukur përbindëshat e infektuar të njohur si të Infektuar dhe për të rimarrë planetin tonë.
Back 4 Blood është një revole bashkëpunuese për zombie në person të parë nga krijuesit e ekskluzivitetit të vlerësuar nga kritikët Left 4 Dead; Ofron lojë emocionuese, dinamike çdo sekondë, plus veprime shumë të ndryshueshme dhe të personalizueshme për t'i mbajtur lojtarët të kthehen për më shumë
Back 4 Blood përfiton nga një AI adaptive e njohur si Game Master, funksioni i të cilit është të monitorojë veprimet, shëndetin dhe vendimet e lojtarëve në sfond. Sipas rastit, ndryshoni kushtet mjedisore, shtoni pengesa dhe lëshoni mutacione të veçanta të infektuara përmes modifikuesve të sistemit të kartave të quajtur "kartat e korrupsionit".
Lojtarët mund të përdorin letra të veçanta për të hartuar strategji kundër Masterit të Lojës, nga rritja e ingranazheve deri te rimbushja e armëve, pasi ata marrin një mori armiqsh në rrugën e tyre dhe kthejnë rrjedhat e lojës.
Back 4 Blood do të jetë i disponueshëm për Xbox Series X|S, Xbox One, PlayStation5, PlayStation4 dhe PC më 12 tetor 2021; Porositjet paraprake do të marrin Paketën e Lëkurës së Armëve Fort Hope Elite

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “Back 4 Blood – PS5 Standard Edition”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

Back 4 Blood – PS5 Standard Edition
Back 4 Blood – PS5 Standard Edition

$17,90

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta