Mbulesa e kapakut për origjinalet Polaroid Now/i-Type/Originals OneStep+/One Step 2 Kamera e menjëhershme, Çanta e kapakut Çanta mbrojtëse e këllëfës së fortë (e zezë)

MODEL FIT: Kamera e menjëhershme me origjinë Polaroid Tani I-Type, Kamera me filmim të menjëhershëm (vetëm kutia, pajisja nuk përfshihet).
CILËSISË E MIRË: Materiali i fortë EVA, kadifeja e brendshme brenda mbron makinen tuaj nga goditjet dhe gërvishtjet, jo e lehtë për t'u deformuar, rezistente ndaj ujit dhe goditjeve dhe pluhurit për të parandaluar dëmtimin e makinës ose aksesorëve të saj nga goditjet dhe gërvishtjet.
RUAJTJA E PËRSHTATSHME: Dizajn specifik i integruar i hapësirës, ​​i përshtatshëm për të gjitha kamerat e serisë Tani VF I-Type / OneStep 2, vjen me xhep rrjetë për film Polaroid, kabllo USB ose pajisje të tjera.
LEHTË PËR TË MBAJTUR: Dorezë e fortë dhe e parrëshqitshme, jo e lehtë për t'u thyer ose hequr, dizajni me zinxhir të dyfishtë hapet lehtë. I përshtatshëm për xhirime në lëvizje, në pushime, pikniqe familjare, çdo lloj feste dhe raste të tjera.
SHËRBIMI I KLIENTIT: Ne premtojmë t'ju ofrojmë 2 vjet garanci të cilësisë. Nëse keni ndonjë pyetje tjetër, ju lutemi mos ngurroni të na kontaktoni, ne do t'ju kontaktojmë brenda 24 orëve.

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “Këllëf këllëfi për Polaroid Origjinale Tani/i-Type/Origjinalë OneStep+/One Step 2 Kamera e menjëhershme, Çanta mbrojtëse e këllëfës së fortë (e zezë)”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

Mbulesa e kapakut për origjinalet Polaroid Now/i-Type/Originals OneStep+/One Step 2 Kamera e menjëhershme, Çanta e kapakut Çanta mbrojtëse e këllëfës së fortë (e zezë)
Mbulesa e kapakut për origjinalet Polaroid Now/i-Type/Originals OneStep+/One Step 2 Kamera e menjëhershme, Çanta e kapakut Çanta mbrojtëse e këllëfës së fortë (e zezë)

$18,99

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta