Mbulesa e kwmobile e përputhshme me Kobo Clara HD - Mbulesa e librit elektronik prej lëkure sintetike - Magnolias e zezë/e bardhë/kaqiu

MATERIALI: Mbulesa e palosshme gri e purpurt/e bardhë/blu është prej lëkure artificiale të qëndrueshme dhe do të mbrojë lexuesin tuaj elektronik nga papastërtitë dhe gërvishtjet.
GRIP: Ky mbulesë mbrojtëse ka një brez elastik të integruar në bazë, në mënyrë që të mund ta mbani më mirë librin tuaj elektronik dhe të mos rrëshqet.
PATAKTUESHMËRIA: E përputhshme me Kobo Clara HD.
MBYLLJA MBROJTËSE: Mënga mbrojtëse mbulon plotësisht eReader-in tuaj, si një dosje, për të parandaluar dëmtimin. Për më tepër, dizajni i bazës nuk rrëshqet për siguri më të madhe. Mbështetni lexuesin dhe filloni të lexoni!
MAGNOLIA NË LUZIM: Merrni pranverën me vete me dizajnin e kësaj mbulese, të zbukuruar me sytha delikate të manjolisë. Lulet japin një prekje pranverore dhe femërore që të kujton stilin japonez.

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “Kapallë për kwmobile e përputhshme me Kobo Clara HD – Mbulesa e librit elektronik prej lëkure sintetike – Magnolias Taupe/White/Teal Grey”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

Mbulesa e kwmobile e përputhshme me Kobo Clara HD - Mbulesa e librit elektronik prej lëkure sintetike - Magnolias e zezë/e bardhë/kaqiu
Mbulesa e kwmobile e përputhshme me Kobo Clara HD - Mbulesa e librit elektronik prej lëkure sintetike - Magnolias e zezë/e bardhë/kaqiu

$13,99

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta