USB 2.0 Flash Drive 32GB Pendrive 32GB USB 2.0 Memory Stick Stick Memory Stick Drive me shpejtësi të lartë Flash drive me litar dhe kapak për tableta PC, Stereo makinash, Regjistrues

$7,19

Kategori: tag:

【32 GB USB 2.0 Flash Drive】 USB 2.0 flash drive është i pajisur me një ndërfaqe USB 2.0 me shpejtësi të lartë. Disk flash USB 32 2.0 GB me kapacitet të mjaftueshëm për të ruajtur dhe klasifikuar të gjithë skedarët e softuerit, si dhe për të ndarë foto, video, muzikë dhe skedarë të tjerë me përdorues të tjerë.
【Flash 2.0 GB USB 32】 Materiali i USB flash drive 32 GB është bërë prej plastike dhe mbështjellja plastike e bën USB flash drive-in të qëndrueshëm dhe të besueshëm. Përveç kësaj, flash drive është rezistent ndaj ujit, goditjes, magneteve.
【Plug and Play】 Dizajni Plug and Play, shumë i lehtë për t'u menaxhuar, nuk kërkohet softuer. Thjesht futni kartën e memories USB 2.0 në portën USB të një kompjuteri ose pajisjeje tjetër për të lexuar ose kopjuar të dhënat dixhitale. Punon me PC, tablet, laptop, stereo makine dhe pajisje të tjera të aktivizuara me USB.
【Përputhshmëri e fortë】 Ky USB flash drive 32 GB është USB 2.0, USB 1.1 është gjithashtu i disponueshëm. Disku i stilolapsit është i pajtueshëm me pothuajse të gjitha sistemet operative duke përfshirë Windows 10, Windows 8, Windows 7, Vista, Windows XP, Linux, etj. Është i pajtueshëm me kompjuterë desktop, laptopë, tablet, altoparlantë dhe pajisje të tjera periferike me porte USB.
【Lehtë për t'u mbajtur】Vrima e vogël dhe litarja e lejojnë këtë flash drive të ngjitet në çelësat ose çantën e shpinës për të shmangur humbjen e tij dhe për ta mbajtur të lehtë. Kjo kërkohet për udhëtime pushimi dhe udhëtime biznesi.

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “Memorie USB 2.0 32 GB Pendrive 32 GB USB 2.0 Memory Stick Stick Flash Drive me shpejtësi të lartë me litar dhe kapak për tableta PC, stereo makinash, regjistrues”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

USB 2.0 Flash Drive 32GB Pendrive 32GB USB 2.0 Memory Stick Stick Memory Stick Drive me shpejtësi të lartë Flash drive me litar dhe kapak për tableta PC, Stereo makinash, Regjistrues
USB 2.0 Flash Drive 32GB Pendrive 32GB USB 2.0 Memory Stick Stick Memory Stick Drive me shpejtësi të lartë Flash drive me litar dhe kapak për tableta PC, Stereo makinash, Regjistrues

$7,19

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta