USB Flash Drive 32GB Mini Pen Drive 32GB Flash Drive USB 2.0 Memory Stick i papërshkueshëm nga uji për PC, Laptop etj (Argjend)

$7,99

Kategori: tag:

Kapaciteti: 32 GB memorie
Ndërfaqja: Ky USB CLE është USB 2.0, i pajtueshëm me USB, i pajtueshëm me të gjitha formatet: fat64; Ntfs, i cili ju lejon të ruani muzikë, filma, foto dhe dokumente.
Plug and Play: Luaj skedarë, muzikë ose video menjëherë pas lidhjes pa instaluar softuer - USB flash drive është i pajtueshëm me Windows 10 / 8.1 / 7 / vista / xp / 2000, Linux dhe Mac OS.
Disk i fuqishëm USB: I përshtatshëm për shkollë, biznes ose përdorim të përditshëm të ruajtjes së të dhënave dixhitale. Të dhënat dixhitale përfshijnë muzikë, video, foto, filma, manuale, softuer, etj.

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “USB Flash Drive 32GB Mini Pen Drive 32GB Flash Drive USB 2.0 Memory Stick i papërshkueshëm nga uji për PC, laptop etj (Argjend)”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

USB Flash Drive 32GB Mini Pen Drive 32GB Flash Drive USB 2.0 Memory Stick i papërshkueshëm nga uji për PC, Laptop etj (Argjend)
USB Flash Drive 32GB Mini Pen Drive 32GB Flash Drive USB 2.0 Memory Stick i papërshkueshëm nga uji për PC, Laptop etj (Argjend)

$7,99

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta