USB Flash Drive 64 GB 3.0 Paketa 3, Vansuny Pendrive 64 GB Mini USB portative, Flash Drive memorie 3.0 Çelës Pendrive për tableta PC (e zezë)

$29,74

Kategori: tag:

【USB 3.0 me shpejtësi të lartë】- 64 GB USB me kapacitet të lartë ka një ndërfaqe USB 3.0 që ju lejon të kopjoni ose lexoni shpejt të dhënat dixhitale.
【64 GB Flash Drive - Kapacitet i madh】- USB 3.0 flash drive me kapacitet adekuat për të ruajtur dhe klasifikuar të gjithë skedarët e softuerit, si dhe për të ndarë foto, video, muzikë dhe skedarë të tjerë me përdorues të tjerë
【Pemdrive 3.0 – E pajtueshme】- Memorie USB 3.0 E përputhshme me Windows 98 SE / 10/7/8 / Vista / XP / 2000 / ME / NT, Mac OS 9.0, Linux 2.6 ose më të lartë. Është i pajtueshëm me kompjuterë desktop, laptopë, Macintosh, tableta, altoparlantë dhe pajisje të tjera periferike me porte USB.
【64 GB Pendrive - Plug and Play】- USB 3.0 Pendrive Flash drive i lehtë për t'u përdorur, nuk ka nevojë të instaloni softuer. Thjesht futni kartën e memories USB 3.0 në portën USB të një kompjuteri ose pajisjeje tjetër për të lexuar ose kopjuar të dhënat dixhitale.
【Pemdrive 64 GB】 - Kjo e bën atë një disk memorie të jashtme të fuqishme dhe praktike për kompjuterët laptopë, sistemet audio të makinave, regjistruesit e disqeve, etj.

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “USB Flash Drive 64GB 3.0 Pack 3, Vansuny Pendrive 64GB Portable Mini USB, Memory Flash Drive 3.0 Pendrive Key for PC Tablets (e zezë)”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

USB Flash Drive 64 GB 3.0 Paketa 3, Vansuny Pendrive 64 GB Mini USB portative, Flash Drive memorie 3.0 Çelës Pendrive për tableta PC (e zezë)
USB Flash Drive 64 GB 3.0 Paketa 3, Vansuny Pendrive 64 GB Mini USB portative, Flash Drive memorie 3.0 Çelës Pendrive për tableta PC (e zezë)

$29,74

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta