USB Flash Drive 64GB, Pendrive USB 2.0 64GB USB Flash Drive Memory Stick për PC/Tablet (e zezë)

$7,27

Kategori: tag:

Lehtë për t'u përdorur: Lidheni dhe luani, nuk keni nevojë të instaloni ndonjë softuer, thjesht lidhni flash drive-in me portën USB të kompjuterit ose pajisjes tjetër dhe ndani lehtësisht skedarët tuaj të punës midis PC-ve.
I qëndrueshëm dhe i besueshëm: Disku USB 2.0 me dizajn të kapakut dhe material të qëndrueshëm ABS, kapakun dhe mbron ndërfaqen tuaj USB, mund të garantojë sigurinë e të dhënave. Ka treguesin LED, statusi i punës me një shikim.
Mini USB Flash Drive: Ky USB flash drive është jashtëzakonisht i lehtë, dizajn mini, kështu që ju mund të mbani disqet e stilolapsit në xhep ose në ndonjë hapësirë ​​të vogël, për të ndihmuar në parandalimin e humbjes dhe për mbajtje të lehtë.
Shumë praktike: USB 2.0 flash drive ju ofron hapësirë ​​masive magazinimi, kapaciteti mund të plotësojë nevojat tuaja të përditshme të ruajtjes, i përsosur për punë, studim dhe argëtim.
Formatet e mbështetjes: USB flash drive i pajtueshëm me çdo të dhënë dixhitale, të tilla si: muzikë, video, foto, filma, manuale, softuer, etj. Flash drive ka mbështetjen e formateve FAT32, EXFAT dhe NTFS, të pajtueshme me shumicën e sistemeve.

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “Memory Stick USB Flash Drive USB 64 Pendrive 2.0 GB për PC/Tablet (e zezë)”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

USB Flash Drive 64GB, Pendrive USB 2.0 64GB USB Flash Drive Memory Stick për PC/Tablet (e zezë)
USB Flash Drive 64GB, Pendrive USB 2.0 64GB USB Flash Drive Memory Stick për PC/Tablet (e zezë)

$7,27

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta