Mes nesh – Crewmate Edition – Playstation 4

$29,95

Edicioni përmban: lojën bazë Midis nesh dhe të gjitha DLC-të: paketat e kostumeve Airship, Polus dhe MIRA HQ dhe paketat e kafshëve shtëpiake Hamster, Crab, Brain Slug, Stickmin dhe Mini Crewman; Përmbajtje ekskluzive e shkarkimit për versionin fizik; Kuti me thjerrëza 3D e projektuar nga Hannako Lambert nga Dual Wield Studio; Stickers Sindromi Imposter projektuar nga Alyssa Herman; 1 nga 12 kartat ekskluzive të hyrjes holografike Mira HQ të dizajnuara nga Hannako Lambert nga Dual Wield Studio; Posteri i hartës Skeld i projektuar nga Cannon Kissane; Kod për 6 Wallpapers për PC dhe smartphone të krijuar nga Amy Liu nga Innersloth.
Jeta juaj si ekuipazh: plotësoni të gjitha detyrat tuaja në anije për të fituar, por kini kujdes nga mashtruesit! Raportoni mbi trupat e vdekur dhe thirrni mbledhje urgjente për të votuar dhe dëbuar mashtruesit. Zgjidhni mirë!
Nëse luani si mashtrues: shkaktoni kaos, lëvizni fshehurazi dhe kornizojeni të pafajshmin! Për të fituar ju duhet të vrisni të gjithë ekuipazhin. Zotëroni artin e sabotimit!
Përshtatje - luani ashtu siç dëshironi! Shtoni më shumë mashtrues, më shumë detyra, zvogëloni dukshmërinë dhe më shumë. Dhe me stil, sepse ju mund të zgjidhni ngjyrën, kostumin dhe kapelën tuaj të preferuar.
Lidhja ndër-platformë: luani me miqtë tuaj pa marrë parasysh nëse ata përdorin PlayStation, Xbox, Nintendo Switch, PC, Android ose iOS!

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “Midis nesh – Crewmate Edition – Playstation 4”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

Mes nesh – Crewmate Edition – Playstation 4
Mes nesh – Crewmate Edition – Playstation 4

$29,95

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta