MYMAHDI MP3 Player, rezolucion i lartë dhe ekran me prekje të plotë, luajtës tingulli pa humbje HiFi me Bluetooth 5.0, Radio FM, Regjistrues zëri, Mbështetje deri në 128 GB, E zezë

Ekrani i plotë, Prekja e plotë: Luajtësi i parë dixhital me ekran të plotë përveç telefonave celularë, Ekrani i plotë është i lehtë për t'u përdorur dhe ju jep një festë të mirë vizuale, prekja e plotë e bën përvojën ndërvepruese një ndryshim cilësor.
Formati i plotë HD 1080P: Mbështet video me rezolucion të lartë, nuk ka nevojë të konvertohet dhe mund të luhet drejtpërdrejt, mbështet RM, RMVB, AVI, MKV, WMV, VOB, MOV, FLV, ASF, DAT, MP4, 3GP, MPG, MPEG dhe të tjera 1080P rishikim video HD në format të plotë.
8 GB dhe deri në 128 GB: 8 GB memorie të integruar dhe mbështetje deri në 128 GB (nuk përfshihet). Mund të shkarkojë mijëra këngë dhe të ruajë shumë skedarë, të mbështesë format muzikor si MP3 WMA APE FLAC WAV AAC-LC ACELP etj.
Bluetooth 5.0: Me Bluetooth mp3 player, ju mund të qëndroni larg telave, gjë që redukton vonesën, por shpejton transmetimin me valë, mund të zvogëlojë konsumin e energjisë, gjithashtu mund të shkarkojë shpejt të dhënat celulare Android përmes OTG Nuk ka problem. Shënim: Kjo pajisje mund të çiftohet vetëm me kufje ose altoparlantë Bluetooth, nuk mund të çiftohet me telefona ose kompjuterë.
Shumëfunksionale: mbështet riprodhimin e muzikës, riprodhimin e videos, regjistrimin, kalkulatorin, lojën me enigmë, leximin e dokumenteve të tekstit TXT, shfletimin e fotove, radio FM (Duhet të shtohet kufja me tela si antenë për të marrë sinjalin), funksioni i dosjes, kartën TF dhe cilësimet funksionin.

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “Lojtar MP3 MYMAHDI, ekran me rezolucion të lartë dhe me prekje të plotë, luajtës tingulli pa humbje me Bluetooth 5.0, radio FM, Regjistrues zëri, Mbështet deri në 128 GB, E zezë”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

MYMAHDI MP3 Player, rezolucion i lartë dhe ekran me prekje të plotë, luajtës tingulli pa humbje HiFi me Bluetooth 5.0, Radio FM, Regjistrues zëri, Mbështetje deri në 128 GB, E zezë
MYMAHDI MP3 Player, rezolucion i lartë dhe ekran me prekje të plotë, luajtës tingulli pa humbje HiFi me Bluetooth 5.0, Radio FM, Regjistrues zëri, Mbështetje deri në 128 GB, E zezë

$49,99

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta