Qese najloni MyGadget 6″ për tablet / E-Book / Smartphone – Këllëf i mbushur për E-Reader Kindle Paperwhite / Apple iPhone 12 Pro – Ngjyra blu

Mbulesa PRAKTIKE – Kjo mëngë e lehtë dhe e hollë është ideale për të mbrojtur tabletin tuaj gjatë udhëtimit.
MBROJTJE E PLOTË – Shtresa e jashtme e papërshkueshme nga uji mbron iPad-in tuaj nga uji, ndërsa rreshtimi i brendshëm i butë prej kadifeje mbron pajisjen tuaj nga gërvishtjet dhe pluhuri.
ANTI URTO – Kjo çantë e mbushur lehtë mbron tabletin tuaj nga ndikimet e vogla. Është ideale për ta mbajtur në çantë, valixhe ose çantë shpine. Kasa ka një xhep të jashtëm me zinxhir për kufjet, kabllon e karikuesit dhe celularin.
KOMPATIBLE – Me pajisje max. 6,0 inç: tablet, mini Tablet, GPS, Kindle Voyage / Oasis; Apple iPhone 12 Mini 11 Pro Xs XR X 8 / 7 Plus, Samsung Galaxy A6, J8 S21 S20 S10 S9 S8 ; Sony Xperia XZ XZ2; Google Pixel 2 / 3 XL 5; Huawei P40 P30 P20 Mate 10 Pro – MASAT – 14 x 19 cm
SHËRBIMI I KLIENTIT 24/7. Ju do të merrni produktin tuaj me faturën tuaj duke përfshirë TVSH-në.

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “Qanse najloni MyGadget 6″ për tabletë / E-Libër / Smartphone – Këllëf i mbushur për E-Reader Kindle Paperwhite / Apple iPhone 12 Pro – Ngjyrë blu”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

Qese najloni MyGadget 6″ për tablet / E-Book / Smartphone – Këllëf i mbushur për E-Reader Kindle Paperwhite / Apple iPhone 12 Pro – Ngjyra blu
Qese najloni MyGadget 6″ për tablet / E-Book / Smartphone – Këllëf i mbushur për E-Reader Kindle Paperwhite / Apple iPhone 12 Pro – Ngjyra blu

$10,90

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta