Qese tabletash najloni 11″ MyGadget – Këllëf i mbushur për Apple iPad (Air, Pro), Huawei MediaPad M5 / T5, Samsung Galaxy Tab S7 A7 – Gri e errët

Mbulesa PRAKTIKE – Kjo mëngë e lehtë dhe e hollë është ideale për të mbrojtur tabletin tuaj gjatë udhëtimit.
MBROJTJE E PLOTË – Shtresa e jashtme e papërshkueshme nga uji mbron iPad-in tuaj nga uji, ndërsa rreshtimi i brendshëm i butë prej kadifeje mbron pajisjen tuaj nga gërvishtjet dhe pluhuri.
ANTI URTO – Kjo çantë e mbushur lehtë mbron tabletin tuaj nga ndikimet e vogla. Është ideale për ta mbajtur në çantë, valixhe ose çantë shpine. Kasa ka një xhep të jashtëm me zinxhir për kufjet, kabllon e karikuesit dhe celularin.
KOMPATIBLE – Me pajisje 10 inç si Apple iPad 5 inç (Pro / Air); Samsung Galaxy Tab S9.7 S3 S7 A6 / Tab A; Sony Vaio Tap 7, Mediapad M11 (Lite) / T5 / T3; Lenovo Tab5 4 Plus / Tab P10 / Yoga Tab 10 Plus / Kindle Fire HD 3. MASAT – 10 x 20 cm
SHËRBIMI I KLIENTIT 24/7. Ju do të merrni produktin tuaj me faturën tuaj duke përfshirë TVSH-në.

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “Çantë tabletash najloni MyGadget 11″ – Këllëf i mbushur për Apple iPad (Air, Pro), Huawei MediaPad M5 / T5, Samsung Galaxy Tab S7 A7 – Gri e errët”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

Qese tabletash najloni 11″ MyGadget – Këllëf i mbushur për Apple iPad (Air, Pro), Huawei MediaPad M5 / T5, Samsung Galaxy Tab S7 A7 – Gri e errët
Qese tabletash najloni 11″ MyGadget – Këllëf i mbushur për Apple iPad (Air, Pro), Huawei MediaPad M5 / T5, Samsung Galaxy Tab S7 A7 – Gri e errët

$14,40

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta