NBLD lojë kompjuterike Timoni për lojëra kompjuterike Timoni për gara kompjuterike, 180 gradë Universal USB për makinën Sim timon me P

$573,99

Kategori: tag:

★ RROTA RACING 5 N 1: E përputhshme me Xbox one / PC / PS3 / PS4 /;
★ Dizajni manual i ndërrimit: Simuloni drejtimin e vërtetë dhe përmirësoni argëtimin e kontrollit;
★ Këmbë analoge p linjë, simulim i këmbës së madhe të palosshme p, dizajn që nuk rrëshqet; Teknologjia e kontrollit të potenciometrit linear.
★ Këmbë analoge p linjë, simulim i këmbës së madhe të palosshme p, dizajn që nuk rrëshqet; Teknologjia e kontrollit të potenciometrit linear.
★ E pajtueshme me PC / PS3 / PS4 /, e pajtueshme me një shumëllojshmëri platformash, ju mund të shijoni një shumëllojshmëri stilesh të përvojës së garave.

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “Lojë NBLD me timon kompjuteri, timon garash kompjuteri, 180 shkallë univerzale USB për kartën e makinës, timon garash me P”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

NBLD lojë kompjuterike Timoni për lojëra kompjuterike Timoni për gara kompjuterike, 180 gradë Universal USB për makinën Sim timon me P
NBLD lojë kompjuterike Timoni për lojëra kompjuterike Timoni për gara kompjuterike, 180 gradë Universal USB për makinën Sim timon me P

$573,99

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta