Kindle, tani me dritë të përparme të integruar, e zezë

$89,99

Drita e integruar e zbehtë ju lejon të lexoni për orë të tëra brenda dhe jashtë shtëpisë, si ditën ashtu edhe natën.
Projektuar për lexim: Ka një ekran me kontrast të lartë 167 dpi që lexon si letra e printuar, pa asnjë reflektim, edhe në rrezet e diellit.
Lexoni pa shpërqendrime. Nënvizoni pasazhet, kërkoni përkufizime, përktheni fjalë ose rregulloni madhësinë e tekstit - të gjitha pa lënë faqen që po lexoni.
Zgjidhni nga miliona libra. Ka kapacitet për mijëra tituj, kështu që ju mund ta merrni gjithmonë bibliotekën tuaj me vete.
Anëtarët kryesorë kanë qasje në qindra libra.
Vetëm një karikim dhe bateria zgjat me javë, jo me orë të tëra.

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “Kindle, tani me dritë të integruar përpara, e zezë”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

Kindle, tani me dritë të përparme të integruar, e zezë
Kindle, tani me dritë të përparme të integruar, e zezë

$89,99

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta