Kindle Paperwhite (8 GB) | Tani me një ekran 6,8 inç dhe dritë të ngrohtë të rregullueshme, me reklama

Kindle Paperwhite: Tani me një ekran 6,8 inç, korniza të reduktuara, dritë të ngrohtë të rregullueshme, jetëgjatësi deri në 10 javë bateri dhe 20% rrotullime më të shpejta të faqeve.
Projektuar për të lexuar: Dizajni i reduktuar i kornizave dhe ekrani 300 dpi lexon si letër e printuar, pa asnjë shkëlqim, edhe në dritë të fortë dielli.
Shijoni më shumë libra në më shumë vende: ruani mijëra tituj dhe merrini me vete kudo që të shkoni. Një karikim i vetëm me karikuesin USB-C zgjat me javë, jo me orë.
Lehtë për sytë – tani me një dritë të ngrohtë të rregullueshme që ju lejon të ndryshoni nuancën e ekranit nga e bardha në ngjyrë qelibar.
I papërshkueshëm nga uji (IPX8), kështu që mund ta përdorni të qetë në plazh, në pishinë ose në vaskë. Kindle është testuar për t'i bërë ballë zhytjes aksidentale në ujë.
Shijoni një provë falas 3-mujore të Kindle Unlimited kur blini një Kindle Paperwhite. Shijoni miliona libra elektronikë të pakufizuar dhe lexoni kudo dhe kurdo që dëshironi.

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “Kindle Paperwhite (8GB) | Tani me një ekran 6,8 inç dhe dritë të ngrohtë të rregullueshme, me reklama”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

Kindle Paperwhite (8 GB) | Tani me një ekran 6,8 inç dhe dritë të ngrohtë të rregullueshme, me reklama
Kindle Paperwhite (8 GB) | Tani me një ekran 6,8 inç dhe dritë të ngrohtë të rregullueshme, me reklama

$139,99

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta