Kindle Oasis, tani me dritë të ngrohtë të rregullueshme, të papërshkueshëm nga uji, 8 GB, Wi-Fi, grafit

Ekrani ynë më i mirë prej 7 inç Paperwhite me rezolucion 300 dpi dhe dizajn përpara pa kufij.
Dritë e rregullueshme e ngrohtë që ju lejon të ndryshoni hijen e ekranit nga e bardha në qelibar.
I papërshkueshëm nga uji (IPX8) që të mund të lexoni në vaskë ose pishinë. Kindle juaj është testuar për t'i bërë ballë zhytjes aksidentale në ujë.
Dizajn i hollë, i lehtë dhe ergonomik me butonat e kthimit të faqes.
Lexohet si letër e printuar falë teknologjisë më të fundit E-Ink.
Qasje e menjëhershme në miliona libra.

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “Kindle Oasis, tani me dritë të ngrohtë të rregullueshme, i papërshkueshëm nga uji, 8 GB, Wi-Fi, grafit”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

Kindle Oasis, tani me dritë të ngrohtë të rregullueshme, të papërshkueshëm nga uji, 8 GB, Wi-Fi, grafit
Kindle Oasis, tani me dritë të ngrohtë të rregullueshme, të papërshkueshëm nga uji, 8 GB, Wi-Fi, grafit

$249,99

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta