Përforcues WiFi Netgear EX6120 AC1200 Mbps, Përsëritës WiFi me dy breza, 1 portë

përsëritës wifi ex6120: mbulim më i madh wifi: shtoni mbulim wifi deri në 80 metra katrorë dhe lidhni deri në 15 pajisje në të njëjtën kohë si laptopë, telefona inteligjentë, tabletë dhe kamera s ip
Shpejtësia Wi-Fi AC1200: Ofron xhiro deri në 1200 Mbps duke përdorur teknologjinë e patentuar fastlane™ me dy breza për transmetimin e videove dhe lojërave në telefona dhe tableta
Përputhshmëria universale: funksionon me çdo router me valë, portë ose modem kabllor të aktivizuar me Wi-Fi
Porta ethernet me tel: Thjesht lidhni konsolat e lojërave, lojtarët e transmetimit ose pajisje të tjera me tela duke përdorur portën 10/100 m për shpejtësi maksimale
I sigurt dhe i besueshëm: mbështet protokollet e sigurisë me valë wep dhe wpa / wpa2
Lehtë për t'u konfiguruar: shtypni butonin wps për t'u lidhur me ruterin tuaj; përdorni aplikacionin e analizuesit wifi netgear për situatën optimale

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “Përforcues WiFi Netgear EX6120 AC1200 Mbps, Përsëritës WiFi me dy breza, 1 portë”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

Përforcues WiFi Netgear EX6120 AC1200 Mbps, Përsëritës WiFi me dy breza, 1 portë
Përforcues WiFi Netgear EX6120 AC1200 Mbps, Përsëritës WiFi me dy breza, 1 portë

$49,99

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta