NETGEAR EX7300-100PES – Përsëritës WiFi, Përforcues WiFi Mesh AC2200 me dy breza, i pajtueshëm me modemet me fibra dhe adsl

Përsëritësi i rrjetit EX7300 Mesh: Shtoni mbulim Wi-Fi deri në 150 metra katrorë dhe lidhni deri në 30 pajisje në të njëjtën kohë si laptopë, telefona inteligjentë, kamera s ip, tablet, pajisje iot etj.
Funksionaliteti universal me rrjetë Wi-Fi: Përdor emrin e rrjetit tuaj ekzistues SSID në mënyrë që të mos shkëputeni kurrë kur jeni në lëvizje nëpër shtëpinë ose zyrën tuaj
AC2200 Shpejtësia Wi-Fi: Ofron performancë deri në 2200 Mbps duke përdorur teknologjinë e patentuar fastlane™ me dy breza për transmetim HD dhe lojëra në internet
Përputhshmëria universale: funksionon me çdo router me valë, portë ose modem kabllor të aktivizuar me Wi-Fi
Porta ethernet me tel: Thjesht lidhni konsolat e lojërave, lojtarët e transmetimit ose pajisje të tjera me tela në portën gigabit për shpejtësi maksimale
I sigurt dhe i besueshëm: mbështet protokollet e sigurisë me valë wep dhe wpa / wpa2
Lehtë për t'u konfiguruar: shtypni butonin wps për t'u lidhur me ruterin tuaj; përdorni aplikacionin e analizuesit wifi netgear për situatën optimale

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “NETGEAR EX7300-100PES – Përsëritës WiFi, Përforcues me rrjetë WiFi AC2200 me dy breza, i pajtueshëm me modemet me fibra dhe adsl”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

NETGEAR EX7300-100PES – Përsëritës WiFi, Përforcues WiFi Mesh AC2200 me dy breza, i pajtueshëm me modemet me fibra dhe adsl
NETGEAR EX7300-100PES – Përsëritës WiFi, Përforcues WiFi Mesh AC2200 me dy breza, i pajtueshëm me modemet me fibra dhe adsl

$92,88

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta