Sonic Colors Ultimate Vanilla – Ps4

$43,04

Përshpejtoni në super shpejtësinë e pompimit të adrenalinës, garoni nëpër botë sfiduese dhe manovroni nëpër pengesa të rrezikshme; Kohoni në mënyrë të përkryer sulmet tuaja për të ngarkuar fuqinë tuaj dhe për të arritur shpejtësinë e Super Sonic
Eksploroni dhe aventuroni nëpër mjedise zhytëse, të tilla si një mal i ëmbël i mbushur me ëmbëlsira të shijshme ose një Park Akuariumi i mbushur me jetë detare dhe pishina të panumërta, të gjitha të përqendruara rreth një parku argëtues misterioz
Transformoni Sonic duke shfrytëzuar fuqinë e mrekullueshme të huaj të Wisps për të mposhtur armiqtë dhe për të zbuluar sekretet e Parkut Amusement Ndëryjor; Kaloni nëpër objekte të forta dhe zbuloni shtigje alternative duke përdorur Jade Ghost Wisp
Vëreni në provë aftësitë tuaja dhe merrni Metal Sonic; Thyeni rekorde për të zhbllokuar shpërblimet
E përputhshme me konzolat e gjeneratës tjetër dhe tani me pamje dhe grafikë të përmirësuar (4K), performancë 60 korniza për sekondë, kontrolle të rafinuara dhe shumë përmirësime të tjera të lojës

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “Sonic Colors Ultimate Vanilla – Ps4”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

Sonic Colors Ultimate Vanilla – Ps4
Sonic Colors Ultimate Vanilla – Ps4

$43,04

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta