Orë inteligjente, 1.69″ Orë inteligjente për burra për femra, IP68, byzylyk i papërshkueshëm nga uji Aktiviteti 24 modalitete sportive me monitor të rrahjeve të zemrës.

$28,16

Kategori: tag:

Ekran me prekje me ngjyra TFT 1.69 inç (Mbështetje spanjisht): Ora inteligjente vjen me një ekran TFT-LCD 1.69 inç që ofron thellësi të pabesueshme ngjyrash dhe qartësi të jashtëzakonshme. Ekrani është i butë me prekje me xham të qëndrueshëm 2.5D me një rezolucion ekrani prej 240×295 që ju lejon të shihni qartë dhe lehtë të dhënat. Ekrani i kristalit të lëngshëm IPS dhe sfondi i personalizueshëm dhe 4 nivele të rregullueshme ndriçimi ju ofrojnë një përvojë më të mirë vizuale.
24 mënyra sportive dhe funksioni i papërshkueshëm nga uji IP68: Ora inteligjente ofron një shumëllojshmëri mënyrash sportive, si ecja, vrapimi, luajtja e basketbollit, badminton, noti, çiklizmi, etj. Mund të shikoni të dhënat sportive në gjurmuesin e fitnesit ose në aplikacion. Ky byzylyk i zgjuar i aktivitetit ka rezistencë ndaj ujit dhe plotëson standardet ndërkombëtare për hidroizolim. I papërshkueshëm nga uji IP68 ndihmon orën sportive të përballet me të gjitha rastet e përditshme dhe stërvitore.
Monitorimi 24-orësh i rrahjeve të zemrës dhe monitorimi i gjumit: Ora e fitnesit mbështet zbulimin 24-orësh të rrahjeve të zemrës dhe monitorimin e cilësisë së gjumit. Kjo orë inteligjente monitoron automatikisht dhe vazhdimisht rrahjet e zemrës suaj ditore në kohë reale dhe monitoron gjumin tuaj, regjistron kohën tuaj të gjumit të natës, cilësinë e gjumit (gjumë të thellë dhe gjumë të lehtë) dhe ju ndihmon të rregulloni stilin e jetës tuaj për të përmirësuar jetën tuaj cilësore dhe për të ruajtur shëndetin.
Funksioni i njoftimit inteligjent: Kur gjurmuesi i aktivitetit është i lidhur me telefonin inteligjent, ai do të dridhet për t'ju njoftuar kur merrni njoftime hyrëse si telefonata, email, SMS dhe SNS (Facebook, Twitter, Instagram, WhatsApp, etj.). Nuk do të humbisni më kurrë asnjë telefonatë dhe lajm të rëndësishëm. Byzylyku ​​inteligjent nuk mund t'i përgjigjet thirrjes, por mund ta refuzojë atë. Gjurmuesi i fitnesit ofron gjithashtu kronometër, përkujtues të ulur dhe funksione të tjera.
Monitorimi i të dhënave të sportit dhe shëndetit: Gjurmuesi i fitnesit mund të regjistrojë detaje të të dhënave të sportit dhe aktiviteteve tuaja, të tilla si kaloritë, distanca, numri i hapave, presioni i gjakut dhe testi i oksigjenit në gjak. Kjo orë gjurmuese shtoi gjithashtu shumë funksione praktike si Kujtesa e Mesazhit, Kujtesa e ulur, Kronometri, Kontrolli i Muzikës, Parashikimi i Motit, Fotografi në distancë, Alarmi. Mbështet iOS 9.0 ose më të lartë dhe Android 5.0 ose më të lartë.

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “Ora inteligjente, 1.69″ Orë inteligjente për meshkuj për femra, IP68, 24 modalitete sportive, i papërshkueshëm nga uji, Aktiviteti me XNUMX modalitete sportive me monitor të rrahjeve të zemrës Sleep Monitor Aktiviteti Gjurmues i kalorive për Android iOS”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

Orë inteligjente, 1.69″ Orë inteligjente për burra për femra, IP68, byzylyk i papërshkueshëm nga uji Aktiviteti 24 modalitete sportive me monitor të rrahjeve të zemrës.
Orë inteligjente, 1.69″ Orë inteligjente për burra për femra, IP68, byzylyk i papërshkueshëm nga uji Aktiviteti 24 modalitete sportive me monitor të rrahjeve të zemrës.

$28,16

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta