Orë inteligjente Orë inteligjente Monitor i rrahjeve të zemrës për burra: Byzylyk dixhital i papërshkueshëm nga uji IP68 Aktiviteti inteligjent me monitor gjumi me kalori Kronometër hapamator 1.32 inç Orë sportive për iOS Android

$53,99

Kategori: tag:

Orë inteligjente shumëfunksionale: Orët inteligjente për meshkuj kanë gjurmues të zgjuar të fitnesit (hapat, kaloritë, distancën), monitorimin e rrahjeve të zemrës dhe presionit të gjakut, monitorimin e gjumit, 8 mënyra ushtrimesh, kronometër, parashikimin e motit, kontrollin e kamerës, kontrollin e muzikës, orën me zile etj. Jo vetëm kaq, kur telefoni juaj merr përkujtues thirrjesh dhe informacione të tjera në Facebook, WhatsApp, Twitter, Instagram dhe të tjera, ora inteligjente Bluetooth do të dridhet për t'ju kujtuar
Orë inteligjente me ekran të madh: Ora dixhitale përdor një ekran me ngjyra TFT 1.32 inç me rezolucion 360 * 360, duke ju dhënë një përvojë të paparë me definicion të lartë. Teknologjia me prekje me ekran të plotë dhe çipat më të fundit të teknologjisë së lartë e bëjnë funksionimin të thjeshtë dhe të qetë. Përveç kësaj, ora inteligjente e rrumbullakët ka shumë numra për t'i shkarkuar dhe përdorur, dhe gjithashtu mund të ngarkoni foto si sfonde të orës sportive
Orë multi-sportive e papërshkueshme nga uji IP68: Ora e fitnesit për meshkuj ka 8 mënyra pune nga të cilat mund të zgjidhni, duke përfshirë vrapimin, notin, basketbollin dhe badmintonin. Orët e vrapimit mund të regjistrojnë gjithashtu me saktësi hapat, kaloritë, distancën, kohën e stërvitjes dhe të dhënat e nxjerra për t'i parë në aplikacionin Da Fit. Ora e notit plotëson standardin ndërkombëtar IP68 të papërshkueshëm nga uji, mund të përballojë lehtësisht djersën, shiun, ujin dhe skena të tjera dhe të shijojë sportet
Ora inteligjente shëndetësore: Ora inteligjente ios ka sensorë të integruar të avancuar që mund të regjistrojnë me saktësi rrahjet e zemrës suaj në kohë reale, duke ju lejuar të kuptoni më mirë trupin tuaj. Natën, ora dixhitale e meshkujve mund të monitorojë automatikisht gjumin tuaj (gjumë i thellë, gjumë i lehtë). Dizajn i rregullueshëm i ndriçimit, kështu që ju mund të shihni qartë informacionin e personit të zgjuar, pavarësisht nga dita apo nata
E përputhshme dhe më shumë: Ora inteligjente e zezë është e përputhshme me duart inteligjente me Android 6.0 e lart dhe IOS9.0 e lart. Bateria e telefonit me orë inteligjente është 210 mAh dhe mund të punojë 7-15 ditë pas karikimit për 2 orë, si dhe ka një kohë të gjatë gatishmërie prej 45 ditësh. Gjithashtu, ora inteligjente e notit ka lojëra 2048 dhe zogjsh fluturues. Paketa e orës inteligjente ka gjithashtu rrip silikoni dhe rrip lëkure për zgjedhjen tuaj

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “Ora inteligjente Monitor i rrahjeve të zemrës për burra: Orë inteligjente e zgjuar IP68 Aktivitet inteligjent i byzylykut dixhital me monitor të gjumit Kalori kronometër 1.32 inç orë sportive për iOS Android”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

Orë inteligjente Orë inteligjente Monitor i rrahjeve të zemrës për burra: Byzylyk dixhital i papërshkueshëm nga uji IP68 Aktiviteti inteligjent me monitor gjumi me kalori Kronometër hapamator 1.32 inç Orë sportive për iOS Android
Orë inteligjente Orë inteligjente Monitor i rrahjeve të zemrës për burra: Byzylyk dixhital i papërshkueshëm nga uji IP68 Aktiviteti inteligjent me monitor gjumi me kalori Kronometër hapamator 1.32 inç Orë sportive për iOS Android

$53,99

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta