Orë inteligjente për fëmijë [Përfshihet karta SD], orë inteligjente me luajtës muzikor me kamerë telefonike SOS 7 lojëra dhe luajtës muzikor, orë dore dixhitale për fëmijë 3-12 vjeç

🆘 【Thirrje e shpejtë dhe thirrje Sos】 Ora inteligjente e fëmijëve mund të mbështesë telefonata të dyanshme, të lidhet dhe të komunikojë me fëmijët në çdo kohë, kudo. Fëmijët mund të shtypin dy herë tastin e ndezjes për të aktivizuar thirrjen SOS. Ndihmë e madhe për fëmijët në raste urgjente. Afroni fëmijën me prindin dhe ndihmojini të zgjidhin problemet në kohë.
🎨【Gmaes qesharake】Kjo orë inteligjente për fëmijë ka të integruara 7 lojëra mësimore, fëmijët mund të luajnë dhe të zgjedhin lojëra duke prekur ekranin. Kjo do të ushtrojë në mënyrë efektive përgjegjshmërinë e tyre, aftësinë e të menduarit logjik dhe koordinimin sy-dorë, dhuratat më të mira për fëmijët! Gjithashtu prindërit mund të kufizojnë kohën e lojës ditore, t'i lënë fëmijët të luajnë brenda një kohe të arsyeshme.
🌄【Ka shumë funksione】Ka shumë funksione në orën inteligjente për fëmijë: telefonim i shpejtë, libër telefoni, orë me zile, kamera, luajtës muzikor, kalkulator, regjistrim, fuqi të ulët, alarm, lojë, album fotografik, temë. Shpresoj të shijoj kënaqësinë e të mësuarit në argëtim.
🎭 【Dizajni i lezetshëm】 Ora inteligjente më e mirë për fëmijë: Ora jonë inteligjente për fëmijë është projektuar posaçërisht për fëmijët 4-12 vjeç. Kjo orë inteligjente për fëmijë përmban ekran me prekje 1. 54 inç dhe pamje të këndshme, e projektuar gjithashtu me ikonën e kartonit të ekranit me ngjyra, duke përdorur material silikoni miqësor ndaj mjedisit, i butë dhe i rehatshëm, pa gjurmë. Fëmijët tuaj do ta pëlqejnë atë.
⚙【E lehtë për t'u përdorur】Ora inteligjente e fëmijëve është e lehtë për t'u përdorur dhe shumë intuitive. Ajo vjen me një kabllo të shkurtër karikimi USB dhe një manual përdorimi. Këshilla: Kids Smartwatch mbështet kartën mikro SIM (pako nuk përfshihet), ju lutemi blini një kartë SIM shtesë të rrjetit GSM, ajo duhet të mbështesë trafikun e të dhënave 2G.

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “Ora inteligjente për fëmijë [Përfshihet karta SD], Orë inteligjente me luajtës muzikor me kamera telefonike SOS 7 lojëra dhe luajtës muzikor, orë dore dixhitale për fëmijë të moshës 3-12 vjeç”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

Orë inteligjente për fëmijë [Përfshihet karta SD], orë inteligjente me luajtës muzikor me kamerë telefonike SOS 7 lojëra dhe luajtës muzikor, orë dore dixhitale për fëmijë 3-12 vjeç
Orë inteligjente për fëmijë [Përfshihet karta SD], orë inteligjente me luajtës muzikor me kamerë telefonike SOS 7 lojëra dhe luajtës muzikor, orë dore dixhitale për fëmijë 3-12 vjeç

$34,99

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta