Orë inteligjente për fëmijë, orë telefoni me 17 lojëra, kamera, luajtës muzikor, SOS, elektrik dore, orë alarmi, orë inteligjente për fëmijë me ekran me prekje dhe mbrojtës për djem dhe vajza 4-12 vjeç (vjollcë)

Orë inteligjente e përditësuar për vajza dhe djem: Bateri e integruar 500 mAH. Koha e punës është 24-48 orë. Kjo varet nga përdorimi. E bërë nga silikoni me cilësi të lartë, rripi është i qëndrueshëm dhe i sigurt. Ekrani ishte i mbuluar me një mbrojtës ekrani. Veçoritë: telefonata, dy kamera, luajtës muzikor (sigurohet kartë mikro SD), 17 lojëra enigmash, luajtës video, SOS, orë alarmi, formati i orës 12/24, elektrik dore, kronometër dhe më shumë.
Telefoni me orë inteligjente dhe SOS: Thirrje me dy drejtime. Fëmija juaj mund t'ju telefonojë dhe ju mund ta telefononi fëmijën tuaj. Kur fëmija juaj i mungon ose ka nevojë për ju, mund të telefononi kudo. Ora i bën ata më afër njëri-tjetrit. Për të bërë një telefonatë SOS, thjesht shtypni butonin dy herë. Nuk është vetëm një mjet për lidhjen e emocioneve, por edhe një SOS kur është urgjent. Blini një kartë SIM dhe aktivizoni planin vetëm me zë.
Rriteni të lumtur me muzikën dhe kamerën: Riprodhuesi muzikor është i integruar në orë. Ka një këngë brenda. Mund të shkarkoni më shumë këngë. Ajo ka një kartë micro SD brenda dhe një kabllo micro USB është dhënë. Këngëtarja juaj e bukur do të donte të dëgjonte muzikë. Dy kamera, një në krye dhe një në pjesën e përparme. Fëmija juaj do të jetë më i lumtur i shoqëruar me muzikë dhe duke bërë foto dhe selfie të momentit të tij të lumtur të fëmijërisë.
17 Lojra Puzzle: Ora inteligjente e përmirësuar për fëmijë shton më shumë lojëra në krahasim me versionin e vjetër. Shtoni lloje të ndryshme lojërash për të përmbushur nevojat e ndryshme të fëmijëve dhe për të pasuruar kënaqësinë. Kështu që përmirëson koordinimin tru-dorë, aftësinë e reagimit, zhvillimin e trurit. Gjithsej, 17 lojëra puzzle janë të integruara në orë dhe të gjitha janë falas.
Ora inteligjente YENISEY Kids: Ne jemi të përkushtuar ndaj orës inteligjente të fëmijëve. Ne projektuam ndërfaqen e përdoruesit, rripin, ekranin dhe kutinë për të ofruar një përvojë më të rehatshme të përdoruesit. Dhe ne përmirësojmë kapacitetin e baterisë. Kapaciteti i baterisë është 500 mAh krahasuar me 400 mAh për orët e tjera. Do të ishte një shoqërues i mrekullueshëm gjatë fëmijërisë së dashurisë suaj dhe një dhuratë e shkëlqyer për një djalë dhe një vajzë të moshës 4-12 vjeç.

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton "Orë inteligjente për fëmijë, orë telefoni me 17 lojëra, kamera, luajtës muzikor, SOS, elektrik dore, orë alarmi, orë inteligjente për fëmijë me ekran me prekje dhe mbrojtës për djem dhe vajza 4-12 vjeç (vjollcë)"

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

Orë inteligjente për fëmijë, orë telefoni me 17 lojëra, kamera, luajtës muzikor, SOS, elektrik dore, orë alarmi, orë inteligjente për fëmijë me ekran me prekje dhe mbrojtës për djem dhe vajza 4-12 vjeç (vjollcë)
Orë inteligjente për fëmijë, orë telefoni me 17 lojëra, kamera, luajtës muzikor, SOS, elektrik dore, orë alarmi, orë inteligjente për fëmijë me ekran me prekje dhe mbrojtës për djem dhe vajza 4-12 vjeç (vjollcë)

$39,99

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta