Ora inteligjente për fëmijë Telefona me ekran me prekje për djem vajza lojëra matematike Kamera me zile Ora të zgjuara për fëmijë Dhurata

[Orë inteligjente shumëfunksionale për fëmijë] Kjo orë është projektuar posaçërisht për djem dhe vajza të moshës 3-12 vjeç. Kjo orë e papërshkueshme nga uji IP67 shton funksionin e hapometrit, lojërat matematikore, kamerën, orën me zile, kalendarin, bisedën me zë, funksionin SOS, etj. Kjo është dhurata e përsosur për fëmijët (Nëse ky produkt nuk është i përshtatshëm për ju, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit dhe ne do t'ju kompensojmë 100% për të gjitha humbjet.)
[LBS Positioning + SOS Emergency Function] Vendndodhja e saktë LBS ju lejon të gjurmoni vendndodhjen e foshnjës në çdo kohë dhe butoni SOS mund t'u kujtojë shpejt prindërve në rast urgjence.
[Bisedë me dy drejtime + bisedë zanore] Komunikimi i qartë dhe i qëndrueshëm i dyanshëm, dizajni unik i antenës, kalibrimet e shumta mund të sigurojnë komunikim të qëndrueshëm në mjedise të zhurmshme. Dhe mund të përdorni funksionin e bisedës zanore kur jeni të zënë (ju duhet vetëm të futni kartën SIM për të kryer një telefonatë)
Dizajni dhe materiali: Dizajni i procesit ultra i hollë 14,1 mm. Ngjyrat e bukura dhe tekstura e pasur i bëjnë fëmijët ta duan edhe më shumë. Rripi është prej silikoni, i cili është më i shëndetshëm dhe më i sigurt. Bateria ka një shkallë më të lartë polimerizimi dhe një kohë më të gjatë gatishmërie.
[Masa paraprake për orët inteligjente për fëmijë] 1. Vlerësimi IP67 i papërshkueshëm nga uji i orëve inteligjente për fëmijë mund të përballojë djersën, rrjedhjen e ujit dhe pluhurin. E papërshtatshme për not 2. Ora nuk përmban kartë SIM, 3. Para dhe pas blerjes, nëse keni ndonjë pyetje rreth orës, ju lutemi mos ngurroni të na kontaktoni. Ne u ofrojmë blerësve zgjidhje të kënaqshme.

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “Ora inteligjente për fëmijë, telefona me ekran me prekje për djem dhe vajza, lojëra matematikore, kamera, alarme, orë inteligjente për fëmijë, dhurata”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

Ora inteligjente për fëmijë Telefona me ekran me prekje për djem vajza lojëra matematike Kamera me zile Ora të zgjuara për fëmijë Dhurata
Ora inteligjente për fëmijë Telefona me ekran me prekje për djem vajza lojëra matematike Kamera me zile Ora të zgjuara për fëmijë Dhurata

$22,98

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta