Orë inteligjente TORRYZA për fëmijë, e papërshkueshme nga uji, Orë inteligjente me ekran me prekje për vajza dhe djem me muzikë telefoni, lojëra, kamerë, elektrik dore, alarm, dhuratë telefoni për fëmijë (Q19 E zezë)

📸【Orë inteligjente me shumë funksione për fëmijë】 Versioni i ri i 2022 i përditësuar i telefonit me orë inteligjente për fëmijë me ekran 1.44" HD LCD me prekje për djem dhe vajza. Pritje e gjatë dhe e gjatë rreth 7 ditë. Mbështet shumë gjuhë, telefonata me dy drejtime, kamerë, 7 lojëra dhe luajtës muzikor, album fotografik, SOS, orë me zile, kalendar, kronometër, kohëmatës, kalkulator, sfond, telefon
📞【Cilësimi i telefonatës dykahëshe SOS dhe kufizimi i kohës së lojës】Ora inteligjente mund të kryejë dhe marrë telefonata. Mund të vendosen 10 kontakte. Prindërit mund të vendosin një listë të bardhë për të parandaluar thirrjet drejt numrave të panjohur. E ndërtuar në 7 lojëra puzzle në këtë orë inteligjente. Rezolucioni i lartë do të sigurojë një përvojë më të mirë të përdoruesit. Prindërit mund të kontrollojnë kohën e lojës në ditë për të parandaluar që fëmijët të jenë të varur nga lojërat.
⌚【BËRNI FOTO DHE PERSONALIZO LETËPRISHTIN E LINDJES】 Telefoni me orë inteligjente është i pajisur me një kamerë të përparme, në mënyrë që fotografi juaj i vogël të mund të bëjë foto në çdo kohë, kudo për t'i personalizuar dhe për të krijuar fytyra të reja ore.
💝【Lehtë për t'u përdorur】 Nuk ka nevojë të shkarkoni asnjë aplikacion apo të lidheni me celularin e prindërve. Ora inteligjente për fëmijë është shumë e lehtë për t'u përdorur. Me kartën SIM 2G Nano, ora shton funksionet e thirrjeve dhe SOS. Pa një kartë SIM, funksionet e mëposhtme mund të funksionojnë ende, si p.sh.: caktoni orën e duhur, dëgjoni muzikë, bëni fotografi, luani lojëra, orë me zile, kalkulator, kohëmatës, etj.
📧 【Shërbimi i klientit】 Kjo orë inteligjente është një dhuratë për fëmijët. Ne mbështesim shërbimin 100% nëse ora nuk funksionon për ju ose nuk ju pëlqen. Shënim: Pasi ora të jetë ngarkuar plotësisht, shkëputni kabllon USB nga burimi i energjisë. Kur lidhni kabllon USB me furnizimin me energji elektrike, porta e karikimit nuk duhet të prekë produktet me ngjyra.

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton "Orë inteligjente TORRYZA për fëmijë, rezistente ndaj ujit, Orë inteligjente me ekran me prekje për vajza dhe djem me muzikë telefoni, lojëra, kamera, elektrik dore, alarm, dhuratë telefoni për fëmijë (Q19 E zezë)"

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

Orë inteligjente TORRYZA për fëmijë, e papërshkueshme nga uji, Orë inteligjente me ekran me prekje për vajza dhe djem me muzikë telefoni, lojëra, kamerë, elektrik dore, alarm, dhuratë telefoni për fëmijë (Q19 E zezë)
Orë inteligjente TORRYZA për fëmijë, e papërshkueshme nga uji, Orë inteligjente me ekran me prekje për vajza dhe djem me muzikë telefoni, lojëra, kamerë, elektrik dore, alarm, dhuratë telefoni për fëmijë (Q19 E zezë)

$42,99

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta