SoundPEATS Watch 1 Orë inteligjente IP68 me ekran me prekje 1.4 inç, me kronometër kronometrin e rrahjeve të zemrës Monitor i gjumë me hapakëmbës Byzylyk i zgjuar i aktivitetit për burra, gra 12 modalitete sportive

$52,99

Kategori: tag:

📩【Kujtesa e mesazheve dhe veçori të tjera】: Merr njoftime për thirrje, SMS dhe SNS në kyçin e dorës, duke qëndruar i lidhur me botën. Kjo orë shumëfunksionale ka gjithashtu shumë mjete praktike, si kontrollues i kohës/muzikë/trajnim i frymëmarrjes/kronometër, numërim mbrapsht/orë me zile/kujtues të ulur.
⛹️‍♀️【Gjurmues fitnesi dhe 12 mënyra sportive】: SoundPEATS Watch 1 regjistron me saktësi hapat, distancën, kaloritë e djegura ditore dhe mund të merrni të dhëna kumulative javë/muaj nëpërmjet aplikacionit SOUNDPEATS SPORTS. Ai gjithashtu mbështet 12 mënyra sportive, duke ju motivuar të arrini qëllimin tuaj të stërvitjes me statistika në kohë reale.
🛌【Monitorues i rrahjeve të zemrës dhe cilësisë së gjumit】: Me sensorin optik të rrahjeve të zemrës me bazë dore, gjurmuesi i fitnesit mund të monitorojë rrahjet e zemrës suaj në kohë reale në kyçin tuaj gjatë gjithë ditës. Kjo orë fitnesi gjithashtu regjistron automatikisht aktivitetin tuaj të gjumit; Merrni analiza shkencore të cilësisë së gjumit dhe njohuri të shëndetshme me aplikacionin SOUNDPEATS SPORTS.
⌚【Ekrani 1.4 inç & Veshje e rehatshme】: Kjo orë inteligjente është e pajisur me ekran me prekje 1.4 inç dhe 5 faqe të personalizueshme të orës, duke e bërë të lehtë përdorimin dhe leximin e të dhënave. Shiriti i rregullueshëm i kësaj ore të lehtë i përshtatet një dore midis 6 dhe 23 cm (brezë), e përshtatshme për burra, gra dhe adoleshentë.
💟【Bateri e papërshkueshme nga uji IP68 & 260 mAh】: Kjo orë sportive është e papërshkueshme nga uji IP68, kështu që mund ta vishni në dush dhe në not. Me baterinë e integruar 260 mAh, mund të monitorojë rrahjet e zemrës deri në 15 ditë.

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “Orë inteligjente SoundPEATS Watch 1 IP68 me ekran me prekje 1.4″, me kronometër të rrahjeve të zemrës Sleep Monitor Monitor i hapave Byzylyk i aktivitetit inteligjent për burra, gra 12 modalitete sportive”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

SoundPEATS Watch 1 Orë inteligjente IP68 me ekran me prekje 1.4 inç, me kronometër kronometrin e rrahjeve të zemrës Monitor i gjumë me hapakëmbës Byzylyk i zgjuar i aktivitetit për burra, gra 12 modalitete sportive
SoundPEATS Watch 1 Orë inteligjente IP68 me ekran me prekje 1.4 inç, me kronometër kronometrin e rrahjeve të zemrës Monitor i gjumë me hapakëmbës Byzylyk i zgjuar i aktivitetit për burra, gra 12 modalitete sportive

$52,99

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta