Përforcues i sinjalit WiFi 1200 Mbps, Përsëritës WiFi me rreze të gjatë me bandë të dyfishtë 5G & 2.4G, me port Gigabit, Zgjerues WiFi me modalitetin Ap, Instalim WPS, Version 2021

★【Ideal për shumë dhoma】Përsëritësi WiFi me rreze të gjatë mund të ofrojë deri në 300 Mbps për 2.4 GHz dhe 867 Mbps për 5 GHz, në total 1167 Mbps. Ky përsëritës WiFi i versionit 2021 është i pajisur me dy antena të jashtme më të forta, të cilat mund të zgjasin në mënyrë të qëndrueshme sinjalin WiFi nga ruteri juaj në dhoma të shumta, duke përfshirë dhomën e gjumit, banjën dhe kopshtin. Ideale për shtëpi të mëdha dhe dhoma të shumta.
★【Sinjal i qëndrueshëm dhe pajtueshmëri e mirë】A hasni shpesh probleme me shkëputjen e rrjetit? mos u shqetësoni! Përsëritësi WiFi me dy bandë mund të kalojë automatikisht në kanale me sinjale më të mira për të ruajtur performancën më të mirë dhe për të zvogëluar humbjen e sinjalit. Zgjeruesi WiFi është i pajtueshëm me 99% të ruterave dhe mbështet lidhjen e deri në 32 pajisje. Mund të gjeni shpejt pozicionin më të mirë të përsëritësit me dritën e sinjalit inteligjent. Shijoni një rrjet të qetë!
★【Konfigurim i shpejtë me Wps】Ky përforcues sinjali Wi-Fi ka dy metoda për t'u lidhur shpejt me ruterin. Metoda 1: Lidheni duke shtypur butonin WPS në ruter dhe përsëritës. Duhen vetëm 8 sekonda! Metoda 2: Konfiguro përmes faqes së përdoruesit të Rockspace, e cila mbështet shumë gjuhë, duke përfshirë spanjishten. Çdokush mund ta përdorë këtë përsëritës për të zgjeruar me lehtësi mbulimin me valë. Dhurata më e mirë për ju dhe familjen tuaj kur shfletoni internetin.
★【Modaliteti i pikës së hyrjes】 Përsëritësi i fuqishëm wifi ka një modalitet të pikës së hyrjes dhe mund të përdoret si një përshtatës me valë. Fillimisht lidhni përsëritësin tuaj me ruterin nëpërmjet WPS ose WEB dhe më pas përdorni një kabllo Ethernet për të lidhur zgjeruesin wifi 5g dhe pajisjet që kanë nevojë për të hyrë në internet, si p.sh. PC, televizor ose konsolë lojërash. Përsëritësi i largët wifi ka një port Gigabit Ethernet, i cili lehtë mund ta kthejë një rrjet me tela në një rrjet pa tel.
★【Shërbim i shkëlqyer pas shitjes】Ne premtojmë se çdo përforcues sinjali WiFi do të kalojë nëpër inspektime të përsëritura përpara se të largohet nga fabrika për të siguruar cilësinë e tij të shkëlqyer. Bashkohuni së shpejti me komunitetin tonë ROCK SPACE.

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “Përforcues i sinjalit WiFi 1200 Mbps, Përsëritës WiFi me rreze të gjatë 5G dhe 2.4G me bandë të dyfishtë, me port Gigabit, Zgjerues WiFi me modalitetin Ap, Instalim WPS, Version 2021”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

Përforcues i sinjalit WiFi 1200 Mbps, Përsëritës WiFi me rreze të gjatë me bandë të dyfishtë 5G & 2.4G, me port Gigabit, Zgjerues WiFi me modalitetin Ap, Instalim WPS, Version 2021
Përforcues i sinjalit WiFi 1200 Mbps, Përsëritës WiFi me rreze të gjatë me bandë të dyfishtë 5G & 2.4G, me port Gigabit, Zgjerues WiFi me modalitetin Ap, Instalim WPS, Version 2021

$39,99

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta