Përforcues i sinjalit WiFi, 300 Mbps/2.4 GHz Përsëritës WiFi Përforcues zgjerues WiFi me pikë aksesi me rreze të gjatë/përsëritës/ruter/modalitet klienti (2 porta LAN/WAN, 4 antena të jashtme, WPS)

【Sinjal i qëndrueshëm】 Përsëritës WiFi me antena gjithëdrejtuese 4*3dBi, mbulim WiFi deri në 100m². për të rritur shpejt dhe me lehtësi gamën e rrjetit WLAN deri në 300 Mbit/s (banda 2.4 GHz). Sinjali WiFi mund të lidhet me 20 pajisje.
【Zgjeruesi WiFi】 Përsëritësi WiFi Mbështet përsëritësin WiFi dhe modalitetin AP. Modaliteti i përsëritësit zgjeron zonën tuaj Wi-Fi dhe eliminon pikat e vdekura. Më shumë gamë WiFi për të gjitha pajisjet e lidhura, WiFi në të gjithë shtëpinë dhe në kopsht, apartamente, garazh, ideale për transmetim video, lojëra online dhe VoIP.
【2 porte Ethernet】 Përsëritës WiFi I pajtueshëm me të gjithë ruterat e zakonshëm WLAN (Fritzbox Telekom, Nighthawk, etj.). 2 porte LAN/WLAN për integrimin e pajisjeve të rrjetit me tela si PC, luajtës Blu-ray, konsolat e lojërave, televizorët inteligjentë, etj. në një WLAN.
【Instalim i lehtë】 Përsëritës WiFi me dizajn prizë muri, që e bën të lehtë instalimin dhe lëvizjen. lidheni, lidheni me përsëritësin përmes WiFi, zgjidhni modalitetin dhe keni mbaruar. në telefonin, tabletin ose PC-në tuaj. Mund të operohet. Kudo që të lidheni me internetin, krijoni një pikë të çastit Wi-Fi.
【Esenciale praktikisht thelbësore】Me këtë Përsëritës WiFi ju mund të maksimizoni sigurinë e rrjetit dhe të siguroni sigurinë e rrjetit tuaj. Me sinjale të fuqishme radio të krijuara për biznese të vogla, zyra dhe rrjete shtëpiake, është gjithashtu zgjidhja më e mirë për sinjalet e optimizuara për udhëtime.

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “Përforcues i sinjalit WiFi, 300 Mbps/2.4 GHz Përsëritës WiFi Përforcues WiFi me pikë aksesi me rreze të gjatë/përsëritës/ruter/modalitet klienti(2 porta LAN/WAN, 4 antena të jashtme, WPS)”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

Përforcues i sinjalit WiFi, 300 Mbps/2.4 GHz Përsëritës WiFi Përforcues zgjerues WiFi me pikë aksesi me rreze të gjatë/përsëritës/ruter/modalitet klienti (2 porta LAN/WAN, 4 antena të jashtme, WPS)
Përforcues i sinjalit WiFi, 300 Mbps/2.4 GHz Përsëritës WiFi Përforcues zgjerues WiFi me pikë aksesi me rreze të gjatë/përsëritës/ruter/modalitet klienti (2 porta LAN/WAN, 4 antena të jashtme, WPS)

$19,99

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta