Përsëritës i përforcuesit të sinjalit WiFi 300 Mbps Zgjerues i rrjetit WiFi Router pa tel me WPS (Modaliteti Ap, Ruteri dhe Zgjeruesi, 2 Porta Ethernet 2 Antena të Jashtme)

【Përforcues WiFi me shpejtësi të lartë】 Përforcuesi i sinjalit WiFi është krijuar për të rritur të gjithë rrjetin tuaj WiFi në shtëpi. Ai kalon nëpër mure dhe siguron mbulim për të gjithë shtëpinë, kështu që ju mund të shikoni video dhe të shfletoni sipas dëshirës me shpejtësi që arrijnë 300 Mbps në brezin 2.4 Ghz.
【JO humbje sinjali! 】Dy antena të jashtme 5dBi e bëjnë wifi më të fortë, më të qëndrueshëm dhe më të shpejtë. Versioni i ri i përmirësimit WiFi Extender mund të sigurojë shpejtësi më të shpejta WiFi në mënyrë të qëndrueshme. Asnjë vonesë sinjali kur kalon nëpër mure.
【Lidhja e pajisjes me tela】Merr më shumë energji për të shërbyer më shumë pajisje. Lidhni deri në 20 pajisje pa ndërprerje të sinjalit me valë dhe lidhni kompjuterët, TVS, PlayStation, Xbox, Blue-Ray ose konsolën tuaj në një nga dy portat ultra të shpejta të ethernetit për shpejtësi të plotë me kabllo.
【Zgjeruesi i diapazonit Wi-Fi 3 në 1】 Përsëritësi WiFi, ruteri dhe modaliteti i pikës së aksesit me valë që plotëson nevojat tuaja të ndryshme të rrjetit. Sinjali i përsëritësit WiFi funksionon me të gjitha rrjetet me valë, ruterat dhe pajisjet e aktivizuara Wi-Fi.
【I lehtë për t'u konfiguruar】 Ky përforcues i sinjalit WiFi mund të zgjasë lehtësisht mbulimin me valë duke shtypur butonin WPS. Ose konfigurim i bazuar në shfletues, i aksesueshëm për pothuajse çdo pajisje, duke përfshirë platformat celulare iOS dhe Android. Treguesit inteligjentë të sinjalit LED ju ndihmojnë të gjeni vendin më të mirë.
【Më shumë veçori】 Përsëritësi Wi-Fi ka një dizajn kompakt, elegant dhe të matur, duke u integruar në mënyrë të përsosur në dekorimin tuaj. Ka një sistem unik ventilimi që e mbron atë nga mbinxehja. Ai e mban shtëpinë dhe lidhjen tuaj plotësisht të sigurt. Në fund të përsëritësit wifi, ka një çelës për të ndezur dhe fikur përsëritësin wifi, në mënyrë që të kurseni koston e energjisë elektrike.

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “Përsëritës i përforcuesit të sinjalit WiFi 300 Mbps Zgjerues i rrjetit WiFi Router pa tel me WPS (Ap Mode, Router dhe Extender, 2 Porta Ethernet 2 Antena të Jashtme)”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

Përsëritës i përforcuesit të sinjalit WiFi 300 Mbps Zgjerues i rrjetit WiFi Router pa tel me WPS (Modaliteti Ap, Ruteri dhe Zgjeruesi, 2 Porta Ethernet 2 Antena të Jashtme)
Përsëritës i përforcuesit të sinjalit WiFi 300 Mbps Zgjerues i rrjetit WiFi Router pa tel me WPS (Modaliteti Ap, Ruteri dhe Zgjeruesi, 2 Porta Ethernet 2 Antena të Jashtme)

$25,99

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta