AVM Fritz!WLAN Repeater 6000 International – Wi-Fi 6 Repeater/Extender, Tri-band: (2 x 2.400 Mbps/5 GHz dhe 1.200 Mbps/2,4 GHz), Mesh, WiFi Access Point, 2 Porta LAN Gigabit, Ndërfaqja në spanjisht

Wi-Fi me tri bandë (AX) lejon transmetime ultra të shpejta me 2400 Mbps + 2400 Mbps (5 GHz) + 1200 Mbps (2,4 GHz), për të arritur shpejtësi deri në 6000 Mbps, rrjetë Wi-Fi, mbulim maksimal dhe Wi-Fi -Performanca e Fi. Fi për të gjitha pajisjet e lidhura
Wi-Fi 6 inovativ dhe i shpejtë i krijuar për një rrjet shtëpiak kërkues me një numër të madh pajisjesh Wi-Fi të lidhura njëkohësisht. E përputhshme me çdo ruter me valë që mbështet 802.11 ax/ac/n/g/b/a, siguri maksimale me WPA3, përshtatet në mënyrë të përkryer me FRITZ!Box
2 porte LAN ultra të shpejta Gigabit (2,5 Gigabit dhe 1 Gigabit) për lidhje ultra të shpejtë NAS, vendosjen e një ure LAN ose lidhjen e pajisjeve të rrjetit pa funksion Wi-Fi (konsola e lojës, PC, Smart TV, etj.)
LED për përcaktimin e pozicionit optimal të përsëritësit FRITZ!, që tregojnë fuqinë e sinjalit Wi-Fi ose me ndihmën e FRITZ!App WLAN. Butoni WPS për konfigurim të shpejtë dhe të lehtë
Përmbajtja e kutisë: FRITZ!Repeater 6000 International, furnizim me energji elektrike, 1 kabllo rrjeti, udhëzues instalimi i shpejtë në spanjisht

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “AVM Fritz! WLAN Repeater 6000 International – Wi-Fi 6 Repeater/Extender, Tri-band: (2 x 2.400 Mbps/5 GHz dhe 1.200 Mbps/2,4 GHz), Mesh, WiFi Access Point, 2 Gigabit Portet LAN, ndërfaqja spanjolle”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

AVM Fritz!WLAN Repeater 6000 International – Wi-Fi 6 Repeater/Extender, Tri-band: (2 x 2.400 Mbps/5 GHz dhe 1.200 Mbps/2,4 GHz), Mesh, WiFi Access Point, 2 Porta LAN Gigabit, Ndërfaqja në spanjisht
AVM Fritz!WLAN Repeater 6000 International – Wi-Fi 6 Repeater/Extender, Tri-band: (2 x 2.400 Mbps/5 GHz dhe 1.200 Mbps/2,4 GHz), Mesh, WiFi Access Point, 2 Porta LAN Gigabit, Ndërfaqja në spanjisht

$219,67

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta