Përsëritës WiFi, Përforcues sinjali WiFi 1200 Mbps me dy breza 2.4 GHz dhe 5 GHz Router zgjatues i rrjetit WiFi, me mënyra Ap/Përsëritës/Ruter, 4 Antena, 2 Porta LAN/WAN, WPS, Mbulim deri në 200 m²

【Përforcues WLAN 1200 Mbit/s】Në 5 GHz (867 Mbit/s) dhe 2,4 GHz (300 Mbit/s), shpejtësia WLAN deri në 1200 Mbit/s minimizon humbjen e transmetimit të të dhënave. Duke përdorur teknologjinë me frekuencë të dyfishtë, përforcuesi WiFi mund të zgjedhë automatikisht spektrin e cilësisë së lartë për performancë më të mirë.
【Lehtë për t'u përdorur dhe instaluar】: Nuk ka nevojë të instaloni ndonjë softuer për këtë përsëritës WLAN. Ndiqni manualin e udhëzimeve, do ta gjeni shumë të lehtë konfigurimin për telefonin dhe PC. Për ta bërë përdorimin tuaj sa më të lehtë që të jetë e mundur, ky zgjerues wlan mbështet gjithashtu përditësimet dhe menaxhimin e ueb-it në distancë/lokale.
【4 Antena të Jashtme】Ky përsëritës WiFi përdoret si një shtëpi midis ruterit WiFi dhe vendit ku kërkohet mbulim më i mirë WiFi, kryesisht për të përforcuar sinjalin ekzistues WiFi për të gjithë shtëpinë. Zgjeruesi WLAN është i pajisur me 4 antena me fitim të lartë. Zgjeruesi me dy breza dhe ruteri me dy breza mund të përdoren së bashku, kështu që performanca e lartë e brezit të dyfishtë të frekuencave bie në sy.
【2 porte LAN & pajtueshmëri e gjerë】 E përputhshme me të gjithë ruterat ose portat e zakonshme WLAN në treg. Mbështet zgjerimin në të gjitha pajisjet si Windows Vista/XP/2000/7/8/10, Linux, MAC OS, etj. Ideale për lojëra dhe transmetim HD.
【Modaliteti i punës 3 në 1】Modaliteti AP/Përsëritës/Ruter për të përmbushur lehtësisht nevoja të ndryshme. Ky përsëritës WiFi 1200 Mbit/s mbështet pajisjet WiFi 802.11ac/b/g/n/a. WiFi i shpejtë 5G për lojëra në internet dhe video HD. Gjeni vendndodhjen më të mirë për mbulimin WiFi me treguesin e sinjalit inteligjent.

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “Përsëritës WiFi, Përforcues sinjali WiFi 1200 Mbps me dy breza 2.4 GHz dhe 5 GHz, me modalitete Ap/Përsëritës/Ruter, 4 antena, 2 porte LAN/WAN, WPS, Mbulim deri në 200 m²”XNUMX

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

Përsëritës WiFi, Përforcues sinjali WiFi 1200 Mbps me dy breza 2.4 GHz dhe 5 GHz Router zgjatues i rrjetit WiFi, me mënyra Ap/Përsëritës/Ruter, 4 Antena, 2 Porta LAN/WAN, WPS, Mbulim deri në 200 m²
Përsëritës WiFi, Përforcues sinjali WiFi 1200 Mbps me dy breza 2.4 GHz dhe 5 GHz Router zgjatues i rrjetit WiFi, me mënyra Ap/Përsëritës/Ruter, 4 Antena, 2 Porta LAN/WAN, WPS, Mbulim deri në 200 m²

$40,99

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta