Përshtatës i kamerës PSVR/PS5, kabëll konvertues PS VR e përputhshme me konsolën Playstation 5, aksesorë lojërash USB3.0 VR për përshtatësin e kamerës PS4 VR

$4.999,00

Aksesori thelbësor për PS5: Kamera e re HD për PS5 nuk është e përputhshme me PS VR. Do t'ju duhet të përdorni kamerën PS (për PS4) me një përshtatës të kamerës PlayStation për të përdorur PSVR në PS5.
PËRVOJE PSVR PA KUFIJ - Krijuar me lojtarin në mendje, me përshtatësin tonë PSVR, mund të përdorni kufjet tuaja të gjeneratës së parë PlayStation VR për të luajtur bibliotekën tuaj ekzistuese të lojërave PSVR në konsolën tuaj PS5.
Treguesi LED: thjesht fut dhe luaj, nuk kërkohet konfigurim shtesë. Ky përshtatës do të shkëlqejë dritë blu pas lidhjes së kamerës PS4 dhe konsolës PS5 dhe mund të kontrolloni nëse lidhja ka përfunduar.
Konfigurimi: Së pari, lidhni përshtatësin e kamerës PlayStation në një portë USB Type-A në pjesën e pasme të konzollës tuaj PS5. Së dyti, lidhni kamerën PlayStation me portën AUX të përshtatësit të kamerës PlayStation.
Përvoja e përsosur: Nëse dëshironi të provoni lojëra të shkëlqyera PSVR si Iron Man VR në PS5 ose të përdorni VR në lojëra si No Man's Sky pas përditësimit thelbësor të gjeneratës tjetër, do t'ju duhet një përshtatës për kamerën tuaj

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “Adaptuesi i kamerës PSVR/PS5, kablloja e konvertuesit PS VR e përputhshme me konsolën Playstation 5, aksesorët e lojës USB3.0 VR në përshtatësin e kamerës VR PS4”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

Përshtatës i kamerës PSVR/PS5, kabëll konvertues PS VR e përputhshme me konsolën Playstation 5, aksesorë lojërash USB3.0 VR për përshtatësin e kamerës PS4 VR
Përshtatës i kamerës PSVR/PS5, kabëll konvertues PS VR e përputhshme me konsolën Playstation 5, aksesorë lojërash USB3.0 VR për përshtatësin e kamerës PS4 VR

$4.999,00

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta