Përshtatës USB WiFi AX1800, Përshtatës WAVLINK USB WiFi 6 me bandë të dyfishtë, USB 3.0 për PC, tabletë desktop, laptop, mbështetje për Windows 11/10/7

[WiFi 6] — Wi-Fi 6 mbështet protokollin IEEE802.11ax, i cili rrit shpejtësinë e transmetimit me pothuajse 3 herë. Ai gjithashtu mbështet teknologjitë MU-MIMO, OFDMA dhe 1024-QAM si uplink dhe downlink, që mbështesin gjerësinë e brezit deri në 80 MHz, që do të thotë se mund të përjetoni fleksibilitet më të madh të rrjetit, shkarkime më të shpejta, një sinjal më të fortë të fortë, si dhe vonesë jashtëzakonisht të ulët. , konsumi më i ulët i energjisë.
[High Speed ​​1800Mbps] — Dongle wifi me bandë të dyfishtë mbështet shpejtësi deri në AX1800Mbps, me 1200Mbps në brezin 5GHz dhe 600Mbps në brezin 2.4GHz. Me këto shpejtësi të përmirësuara, shfletimi në ueb, lojërat dhe transmetimi në internet janë shumë më të këndshme pa buferim ose braktisje.
[Super Fast USB 3.0] — Punoni me porte USB 3.0 për të përmbushur kërkesat e shpejtësisë maksimale të transmetimit të AX1800 Wi-Fi. Përmirësoni laptopët, PC-të ose Macbook-ët aktualë me shpejtësi dhe performancë të fuqishme Wi-Fi 6, duke ju dhënë një lidhje më të qëndrueshme rrjeti dhe pajtueshmëri më të madhe. Siguria më e fundit Wi-Fi WPA3 ndihmon në mbrojtjen e rrjetit tuaj nga sulmet.
[I palosshëm dhe i lëvizshëm] — Mund të paloset dhe të transportohet lehtë, lejon vendosje fleksibël brenda dhe rreth kompjuterit dhe ndihmon kompjuterin tuaj të krijojë një pikë interneti Wi-Fi kur jeni larg dhe të ndani rrjetin me të tjerët.
[System Compatibility] — Përshtatësi USB WiFi 6 është i pajtueshëm me standardet Windows 11/10/7, IEEE 802.11 ax/ac/a/b/g/n (nuk rekomandohet për sistemin Linux ose Mac).

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “Përshtatës WiFi USB AX1800, Përshtatës WAVLINK USB WiFi 6 me bandë të dyfishtë, USB 3.0 për PC, Tabletë Desktop, Laptop, Mbështetje Windows 11/10/7”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

Përshtatës USB WiFi AX1800, Përshtatës WAVLINK USB WiFi 6 me bandë të dyfishtë, USB 3.0 për PC, tabletë desktop, laptop, mbështetje për Windows 11/10/7
Përshtatës USB WiFi AX1800, Përshtatës WAVLINK USB WiFi 6 me bandë të dyfishtë, USB 3.0 për PC, tabletë desktop, laptop, mbështetje për Windows 11/10/7

$36,99

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta