Përshtatës USB WiFi Nation® Mini 802.11ac AC600, Chipset: Realtek RTL8811AU, bandë e dyfishtë 2.4 GHz ose 5 GHz, Windows, macOS, Linux dhe Linux Kali të pajtueshme, Modeli i produktit: WN-H2

PËRDITËSINI WI-FI TUAJ: Përshtatësi ynë i zgjuar Wi-Fi me dy bandë ndihmon në përmirësimin e diapazonit dhe shpejtësisë së lidhjes suaj, pavarësisht nëse jeni duke punuar nga një kompjuter portativ ose kompjuter desktop, kështu që nuk duhet të shqetësoheni më për rënien e performancës WiFi
PERFORMANCA MULTIMEDIAKE: Bufferimi do të jetë një gjë e së kaluarës kur transmetimi i filmave dhe lojërat në internet bëhen më të buta dhe më të besueshme.
FREKUENCA WIFI: Dual Band 2.4 GHz ose 5 GHz
LEHTË PËR KONTROLLIM - Instalimi zgjat vetëm disa minuta me teknologjinë USB Wi-Fi
KONTABIL ME SHUMË PAJISJE: Përshtatësi ynë me valë funksionon me Windows XP, Vista, 7, 8 / 8.1 dhe Windows 10 32 / 64bit, macOS 10.5 deri në 10.14 ose më të reja Linux, shumica e shpërndarjeve. duke përfshirë Linux KALI.

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “Përshtatës USB WiFi Nation® Mini 802.11ac AC600, Chipset: Realtek RTL8811AU, bandë e dyfishtë 2.4 GHz ose 5 GHz, Windows, macOS, Linux dhe Linux Kali të pajtueshëm, Modeli i produktit: WN-H2”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

Përshtatës USB WiFi Nation® Mini 802.11ac AC600, Chipset: Realtek RTL8811AU, bandë e dyfishtë 2.4 GHz ose 5 GHz, Windows, macOS, Linux dhe Linux Kali të pajtueshme, Modeli i produktit: WN-H2
Përshtatës USB WiFi Nation® Mini 802.11ac AC600, Chipset: Realtek RTL8811AU, bandë e dyfishtë 2.4 GHz ose 5 GHz, Windows, macOS, Linux dhe Linux Kali të pajtueshme, Modeli i produktit: WN-H2

$22,97

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta