Përshtatës WiFi USB, PCERCN Mini Dongle Wireless 600Mbps me dy brez 2.4/5.8 GHz Dongle Karta e rrjetit e Marrësit të Jashtëm për Desktop laptop PC Win10/8/8.1/7

【2,4 GHz/5,8 GHz me bandë të dyfishtë】 LAN me valë: Çipi i integruar RTL8821CU, mbështet teknologjinë universale të rrjetit pa tel IEEE802.11 a/b/g/n/ac. Ofron shpejtësi deri në 5,8 GHz (433 Mbps) dhe 2,4 GHz (150 Mbps), 5,8 GHz është perfekt për transmetim video HD dhe lojëra në internet pa vonesa, WiFi 2,4 GHz për përdorim të rregullt si shfletimi, dëgjimi i muzikës, biseda në internet , etj.
【Driver Pa pagesë】Plug and Play, nuk ka nevojë të instaloni drejtuesit, futni kartën e rrjetit, shoferi do të instalohet automatikisht dhe do të lejojë kompjuterin tuaj të lidhet me WiFi, nëse kompjuteri juaj nuk mund të hyjë në internet ose nuk mund të lexojë drejtuesin nga CD, përshtatës PCERCN WLAN është zgjedhja perfekte. Ju lutemi vini re se shoferi falas është për Windows 7/8/8.1/10/XP.
【Përputhshëm me të gjithë ruterët WiFi dhe modalitetin AP】Ky përshtatës WiFi USB AC600 mund të përdoret për të përmirësuar kompjuterin, laptopin ose Mac-in tuaj dhe për të punuar me ruterin më të fundit AC WiFi për shpejtësi më të shpejtë dhe diapazon të zgjeruar. Me modalitetin Soft AP, mund ta ktheni gjithashtu një lidhje interneti me tela në një pikë interneti WiFi, duke ofruar sinjal WiFi për pajisjet tuaja celulare.
【Performancë e qëndrueshme】Me chipset RTL8811CU, antenë të integruar AMD për lidhje të zgjeruar Wi-Fi dhe stabilitet superior në kompjuterin tuaj desktop, kompjuterin laptop, përshtatësi Wi-Fi ofron shpejtësi Wi-Fi deri në 600 Mbps në fuqinë e sinjalit, përmbledhjen dhe riprodhimin . Zvogëloni ndërhyrjet. dhe siguron asnjë ndërprerje të papritur të thirrjeve ose humbje të sinjalit.
【Super Mini Size】Përshtatës WiFi USB Dizajn kompakt Super madhësi mini për mbajtje të lehtë, mund ta ruani në laptop ose PC, nuk ka nevojë ta hiqni, mund të shijoni WiFi me shpejtësi të lartë kudo dhe në çdo kohë. Nëse keni ndonjë pyetje në lidhje me produktin, ju lutemi na kontaktoni, ne do ta zgjidhim problemin për ju brenda 24 orëve!

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “Përshtatës WiFi USB, PCERCN Mini Wireless Dongle 600Mbps me bandë të dyfishtë 2.4/5.8 GHz Dongle Karta e rrjetit e Marrësit të Jashtëm për Desktop PC Laptop Win10/8/8.1/7”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

Përshtatës WiFi USB, PCERCN Mini Dongle Wireless 600Mbps me dy brez 2.4/5.8 GHz Dongle Karta e rrjetit e Marrësit të Jashtëm për Desktop laptop PC Win10/8/8.1/7
Përshtatës WiFi USB, PCERCN Mini Dongle Wireless 600Mbps me dy brez 2.4/5.8 GHz Dongle Karta e rrjetit e Marrësit të Jashtëm për Desktop laptop PC Win10/8/8.1/7

$10,29

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta