Panasonic TX-43HX600EZ LCD 4K TV inteligjent 43″ (Dolby Atmos, Dolby Vision, Amazon Alexa Compatible, Google Assistant Compatible, 4 porte HDMI, USB, WiFi) - E zezë

$539,99

Kategori: tag:

TV LCD 4K HDR: Shijoni deri në 4 herë detajet e HDTV. Teknologjia Panasonic HDR (High Dynamic Range) përmirëson ngjyrën dhe shkëlqimin e imazheve.
Dolby Atmos: Qartësia, pasuria dhe thellësia e mahnitshme e zërit krijojnë një fushë tingulli 3D nga e cila rrjedh atmosfera optimale
Dolby Vision: Ngjyrat më të mira, kontrasti më i mirë dhe ndriçimi më i mirë me disqet Dolby Vision UHD Blu-ray dhe shërbimet e transmetimit me rregullime imazhi HDR për cilësi skenë pas skene të pa parë më parë.
E përputhshme me Alexa: Ndryshoni kanalin, ngrini volumin ose fikni televizorin, të gjitha këto mund t'i bëni vetëm me zërin tuaj dhe pajisjen Alexa. Ideale kur duart tuaja janë plot ose nuk mund ta gjeni telekomandën.
Smart TV: Mos u kufizoni në kanalet tradicionale televizive dhe lidheni lehtësisht me internetin falë Wi-Fi të integruar. Qasuni në shërbime video si YouTube ose Netflix.
Madhësia e ekranit: 65.0 inç; Numri i portave HDMI: 3

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “Panasonic TX-43HX600EZ LCD 4K TV Smart 43″ (Dolby Atmos, Dolby Vision, Amazon Alexa Compatible, Google Assistant Compatible, 4 Porta HDMI, USB, WiFi)- E zezë”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

Panasonic TX-43HX600EZ LCD 4K TV inteligjent 43″ (Dolby Atmos, Dolby Vision, Amazon Alexa Compatible, Google Assistant Compatible, 4 porte HDMI, USB, WiFi) - E zezë
Panasonic TX-43HX600EZ LCD 4K TV inteligjent 43″ (Dolby Atmos, Dolby Vision, Amazon Alexa Compatible, Google Assistant Compatible, 4 porte HDMI, USB, WiFi) - E zezë

$539,99

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta