PC'S Gaming – Shitje Qershor PC Gamer AMZ 2022 *Shitje*(CPU Ryzen 3 4/4N x 4,00 GHz, 2 GB Graphic T., 1 TB HDD, 16 GB Ram, W10) + WiFi dhuratë. PC Gaming, Kompjuter lojrash (përditësuar 2022)

(ÇMIMI * SHITJE *) Para 599 € tani 479 €
CPU: Ryzen 3 4300G 4,00 GHZ (Turbo) x 4/4 bërthama/ Çip i motherboard AM4 A320 DDR4
RAM: 16 Gb DDR4 2666 MHZ / GRAFIKA: AMD VEGA 6 2 GB (CPU e integruar)
HDD: 1 TB SATA 6 GB/S
* Produkt 100% spanjoll * Windows 10 PRO 64-bit ORIGJINAL, 100% i testuar, 2 vjet garanci Premium i përfshirë.

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “PC'S Gaming – PC Gamer Sale Qershor AMZ 2022 *Shitje*(CPU Ryzen 3 4/4N x 4,00 GHz, T. Gráfica 2 GB, HDD 1 TB, Ram 16 GB, W10) + Dhuratë WiFi. PC Gaming, Kompjuter lojrash (përditësuar 2022)”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

PC'S Gaming – Shitje Qershor PC Gamer AMZ 2022 *Shitje*(CPU Ryzen 3 4/4N x 4,00 GHz, 2 GB Graphic T., 1 TB HDD, 16 GB Ram, W10) + WiFi dhuratë. PC Gaming, Kompjuter lojrash (përditësuar 2022)
PC'S Gaming – Shitje Qershor PC Gamer AMZ 2022 *Shitje*(CPU Ryzen 3 4/4N x 4,00 GHz, 2 GB Graphic T., 1 TB HDD, 16 GB Ram, W10) + WiFi dhuratë. PC Gaming, Kompjuter lojrash (përditësuar 2022)

$479,00

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta