Polaroid – 6036 – All Box Polaroid Go White

Krijo më të mëdha e më të vogla. Portativ, i lëvizshëm dhe për të marrë kudo, kamera Polaroid Go është anëtari më i vogël i familjes Polaroid dhe partneri juaj i ri në kreativitet.
Ekspozimi i dyfishtë. Shtoni një shtresë tjetër në vizionin tuaj krijues me ekspozimin e dyfishtë të lehtë për t'u përdorur.
Gati për selfie. Gjeni dritën tuaj me pasqyrën reflektuese për selfie dhe zgjidhni pozicionin tuaj me shumë kohë, falë kohëmatësit automatik.
Korniza klasike të filmit Polaroid, por më të vogla. Frymëzohuni kudo, me fotot që përshtaten në xhepin tuaj. (Formati: 66,6 x 53,9 mm, zona e imazhit: 47 x 46 mm)
Kamera Polaroid Go është e përputhshme vetëm me filmin Polaroid Go (shitet veçmas).

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “Polaroid – 6036 – All Box Polaroid Go White”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

Polaroid – 6036 – All Box Polaroid Go White
Polaroid – 6036 – All Box Polaroid Go White

$120,58

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta