Polaroid – 9028 – Tani Kamera e menjëhershme I-Type E zezë + Film Instant me ngjyra për I – Lloji, 6000

Produkti 1: Tani kamera e re analoge e Polaroid-it ka gjithçka që ju nevojitet për të kapur çdo moment të jetës në një fotografi origjinale Polaroid
produkti 1: I ri dhe i përmirësuar tani me fokusim automatik, është e lehtë të kapësh momentet siç i sheh, kështu që mund t'i rijetosh përgjithmonë me ngjyra të gjalla dhe të mprehta
Produkti 1: Ekspozimi i dyfishtë Kornizo dy momente në një me ekspozim të dyfishtë, ose vendose veten në foto me kohëmatësin dhe një blic të saktë për t'i bërë të gjithë të duken ashtu siç duhet
produkti 1: Argëtimi shumëngjyrësh tani është i disponueshëm në të 7 ngjyrat e spektrit ikonik polaroid
produkti 2: Formati Polaroid 8 cm x 8 cm – sipërfaqja e imazhit 10 cm x 7 cm – në çdo paketë ka 7 imazhe të menjëhershme
produkti 2: Mund të përdoret me kamerat laboratorike polaroid të tipit i, nuk mund të përdoret me kamera të cilësisë së mirë
produkti 2: Me dritë sa më shumë dritë të ketë në regjistrimin tuaj, aq më e mirë do të jetë fotografia juaj. Filmi i menjëhershëm e do dritën, veçanërisht dritën natyrale. Përdorni blicin për të gjitha fotot tuaja të brendshme
produkti 2: zhvillimi në errësirë ​​të gjitha fotot fillimisht duken bosh. Duke qenë se janë më të ndjeshëm gjatë kësaj kohe, nuk duhet të përkulen apo tunden. Mbroni nga drita gjatë zhvillimit dhe shikoni poshtë

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “Polaroid – 9028 – Tani I-Type Black Instant Camera + Film instant me ngjyra për I – Type, 6000”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

Polaroid – 9028 – Tani Kamera e menjëhershme I-Type E zezë + Film Instant me ngjyra për I – Lloji, 6000
Polaroid – 9028 – Tani Kamera e menjëhershme I-Type E zezë + Film Instant me ngjyra për I – Lloji, 6000

$111,99

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta