Polaroid – 9055 – Kamera e menjëhershme Polaroid Tani- Mint

TANI: Kamera e re analoge e menjëhershme e Polaroid ka gjithçka që ju nevojitet për të kapur çdo moment të jetës në një kornizë origjinale Polaroid.

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “Polaroid – 9055 – Polaroid Now Instant Camera- Mint”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

Polaroid – 9055 – Kamera e menjëhershme Polaroid Tani- Mint
Polaroid – 9055 – Kamera e menjëhershme Polaroid Tani- Mint

$120,99

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta