PS4 Stand, PS4 Vertical Stand me karikues kontrolluesi PS4, PS4 Stand me ventilator për PS4/PS4 Slim/PS4 Pro/ Playstation 4/Luaj 4, 2 orë karikues PS4 dhe hapësirë ​​ruajtëse për 12 lojëra

$33,99

Dizajni shumëfunksional për PS4 Regular/ PS4 Slim/ PS4 Pro Console: PS4 Stand Cool dhe ruaje konsolën tuaj Playstation 4, me stacion karikimi me kontrollues të dyfishtë dhe 12 lojëra elektronike.
Treguesit LED dhe shpejtësia e karikimit të shpejtë: Ju njoftojnë statusin e karikimit me një shikim, treguesi i kuq do të thotë karikim, drita jeshile do të thotë karikimi i përfunduar; Thuaj lamtumirë dongleve USB që kërkojnë 4 orë për t'u ngarkuar, karikimi përmes portës EXT do të sigurojë vetëm 2H.
Sistemi i përmirësuar i ftohjes: Mbështetje vertikale PS4 Ndizni ventilatorin dhe ftohni konsolën tuaj Playstation 4 në mënyrë efikase, zhurma e reduktuar në 50dB, fundi metalik ju ndihmon ta mbani konsolën tuaj të freskët dhe të qetë gjatë gjithë ditës së lojërave dhe natës.
Tifoz i PS4 i pajtueshëm me konsolën PS4: Vendosni konzolat tuaja Playstation 4 në bazën e ftohjes, një dizajn më i ngushtë për PS4 Pro, shumë më i besueshëm për të siguruar konsolën tuaj. (Shënim: Duhet të përdorni porosinë e shtesave të paketuara për PS4 slim.)
Pajisjet e furnizimit me energji elektrike: Stand Playstation 4 Vjen me një kabllo USB, stendë të mundësuar nga pajisje të ndryshme, përshtatës USB, USB HUB, përshtatës muri ose konsolën tuaj Playstation 4

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “Drejtues PS4, Mbështetje vertikale PS4 me karikues kontrollues PS4, Mbështetje PS4 me ventilator për PS4/PS4 Slim/PS4 Pro/ Playstation 4/Luaj 4, karikues 2 orë PS4 dhe hapësirë ​​ruajtëse për 12 lojëra”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

PS4 Stand, PS4 Vertical Stand me karikues kontrolluesi PS4, PS4 Stand me ventilator për PS4/PS4 Slim/PS4 Pro/ Playstation 4/Luaj 4, 2 orë karikues PS4 dhe hapësirë ​​ruajtëse për 12 lojëra
PS4 Stand, PS4 Vertical Stand me karikues kontrolluesi PS4, PS4 Stand me ventilator për PS4/PS4 Slim/PS4 Pro/ Playstation 4/Luaj 4, 2 orë karikues PS4 dhe hapësirë ​​ruajtëse për 12 lojëra

$33,99

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta