Orë inteligjente për fëmijë PTHTECHUS me hapamator, orë inteligjente për fëmijë me 14 lojëra SOS Thirrje me elektrik dore Muzika Ora me zile Dhurata për fëmijë 4-12 vjeç (19-vjeç i zi)

⌚⌚【Orë inteligjente me shumë funksione për fëmijë】Kjo orë është projektuar për vajza dhe djem nga mosha 4-12 vjeç. Kjo orë shtoi funksionin e hapometrit, telefoni i orës gjithashtu ka një riprodhues muzikor, 14 lojëra argëtuese, kamerë, një elektrik dore, orë alarmi, kalendar, një funksion SOS dhe shumë më tepër. Është një dhuratë e përkryer për fëmijët.
🏃‍♂🎧【Pedometri dhe luajtësi muzikor】Kjo orë inteligjente për fëmijë ka funksion të qartë të kamerës. Ora ka një funksion të ri hapometri, mund ta shkarkoni muzikën në orën inteligjente si luajtës dhe volumi mund të rregullohet. (Ruaj skedarët mp3 në kartën Micro SD: Dosja ime e muzikës)
📞 Emrat e kontakteve mund të modifikohen. Nëse nuk keni nevojë për funksionet e thirrjes (kartë Nano SIM që mbështet rrjetin GSM 10G), nuk keni nevojë të blini një kartë SIM. Funksionet e tjera funksionojnë gjithashtu pa një kartë SIM.
🆘🎮 Funksioni SOS: Përdorni orën inteligjente për fëmijë si ndihmë urgjente kur jeni në rrezik. Mund të vendosen 10 kontakte. E ndërtuar në 14 lojëra puzzle në këtë orë inteligjente.
💗💗【Ora inteligjente për fëmijë SHËNIME】1. Kjo orë inteligjente për fëmijë nuk përmban një kartë SIM, por një dhuratë SD (E integruar në orë, jo e lëvizshme) 3.Përpara dhe pas blerjes, nëse keni ndonjë pyetje rreth orës PTHTECHUS , ju lutem mos ngurroni të na kontaktoni. Ne u ofrojmë blerësve një zgjidhje të kënaqshme.

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton "Orë inteligjente për fëmijë PTHTECHUS me pedometër, orë inteligjente për fëmijë me 14 lojëra SOS Thirrje me elektrik dore Muzika Ora me zile Dhurata për fëmijë nga 4 deri në 12 vjeç (Y19-E zezë)"

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

Orë inteligjente për fëmijë PTHTECHUS me hapamator, orë inteligjente për fëmijë me 14 lojëra SOS Thirrje me elektrik dore Muzika Ora me zile Dhurata për fëmijë 4-12 vjeç (19-vjeç i zi)
Orë inteligjente për fëmijë PTHTECHUS me hapamator, orë inteligjente për fëmijë me 14 lojëra SOS Thirrje me elektrik dore Muzika Ora me zile Dhurata për fëmijë 4-12 vjeç (19-vjeç i zi)

$39,99

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta