QUMOX 2 x Controller PC Gamepad SFC Controller lojë SNES për Super Famicom Windows PC USB

Kordoni është afërsisht 6 këmbë i gjatë.
Lidheni dhe përdorni atë, pa pasur nevojë për drejtues shtesë.
Luaj lojrat e kompjuterit tuaj me një ndjenjë retro të shkollës së vjetër!
Është kaq e lehtë! Thjesht lidhni dhe luani pa kërkuar drejtues shtesë!
Super leva 16-bitësh përmban 8 butona të arritshëm lehtësisht në një kontrollues të krijuar për t'iu përshtatur kontureve të duarve tuaja.

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “QUMOX 2 x PC Gamepad Controller Gamepad SFC Controller lojë SNES për Super Famicom Windows PC USB”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

QUMOX 2 x Controller PC Gamepad SFC Controller lojë SNES për Super Famicom Windows PC USB
QUMOX 2 x Controller PC Gamepad SFC Controller lojë SNES për Super Famicom Windows PC USB

$13,30

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta